Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 486
Mαster Oogwαy profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Mαster Oogwαy#EUW

Son formWLLWWWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3615 LP

%57,1

Kazanma oranı

464W · 349L813 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

47 LP

%81,3

Kazanma oranı

13W · 3L16 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Lucian · ADC475%8,71.193,8
Syndra · ADC475%9,7772
Viktor · ADC30%8,71.023
Vayne · Üst250%8912,7
Ziggs · ADC10%8,5864,4
Syndra · Orta1100%8,11.108,2
Taliyah · ADC1100%10,5906,3
Yunara · ADC1100%10,91.644,9
Lulu · Destek10%1,4326,1
Rakan · Destek10%1,2219,9
Tristana · ADC10%8,3372,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 14:28:16 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 13:41:12 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 12:54:57 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 11:47:20 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 10:49:47 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 09:54:46 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 08:59:59 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 07:23:04 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 06:53:46 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 05:49:11 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 04:56:06 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 03:58:43 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 02:27:35 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 01:44:00 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
20.10.2026 00:49:44 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
19.10.2026 23:58:12 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
19.10.2026 22:58:10 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
19.10.2026 21:19:04 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
19.10.2026 20:24:56 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
19.10.2026 19:55:41 UTCCHALLENGER I3615464 / 349
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 361–380Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

86 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

4 / 8 / 8 KDA · 230 CS

%44,4 KP · 912,2 hasar/dk

29:40
Mağlubiyet

86 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

3 / 10 / 6 KDA · 197 CS

%36,0 KP · 1.128,5 hasar/dk

26:16
Mağlubiyet

87 gün önce

Ziggs champion portrait

Ziggs · ADC

7 / 8 / 6 KDA · 340 CS

%35,1 KP · 864,4 hasar/dk

39:47
Galibiyet

87 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

5 / 6 / 8 KDA · 271 CS

%41,9 KP · 528,2 hasar/dk

29:38
Galibiyet

87 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

11 / 7 / 6 KDA · 320 CS

%50,0 KP · 1.440,1 hasar/dk

31:25
Galibiyet

88 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

8 / 2 / 12 KDA · 218 CS

%57,1 KP · 1.108,2 hasar/dk

26:51
Mağlubiyet

88 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

8 / 7 / 7 KDA · 286 CS

%57,7 KP · 666,2 hasar/dk

38:37
Mağlubiyet

88 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

8 / 7 / 9 KDA · 310 CS

%58,6 KP · 973 hasar/dk

34:13
Mağlubiyet

88 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

9 / 7 / 4 KDA · 291 CS

%48,1 KP · 1.106,5 hasar/dk

33:49
Galibiyet

88 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · ADC

3 / 3 / 16 KDA · 336 CS

%48,7 KP · 906,3 hasar/dk

31:53
Galibiyet

88 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

13 / 2 / 12 KDA · 384 CS

%54,3 KP · 1.644,9 hasar/dk

35:06
Mağlubiyet

88 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

1 / 8 / 4 KDA · 33 CS

%23,8 KP · 326,1 hasar/dk

24:22
Galibiyet

88 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

11 / 4 / 11 KDA · 323 CS

%64,7 KP · 1.011,5 hasar/dk

31:08
Galibiyet

89 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

14 / 6 / 9 KDA · 343 CS

%59,0 KP · 1.294,5 hasar/dk

37:32
Mağlubiyet

89 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

4 / 5 / 1 KDA · 232 CS

%33,3 KP · 817,1 hasar/dk

25:32
Mağlubiyet

89 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

1 / 6 / 14 KDA · 35 CS

%60,0 KP · 219,9 hasar/dk

29:13
Galibiyet

90 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

9 / 1 / 4 KDA · 236 CS

%40,6 KP · 731,3 hasar/dk

23:36
Mağlubiyet

90 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

3 / 3 / 1 KDA · 196 CS

%28,6 KP · 372,6 hasar/dk

23:44
Mağlubiyet

90 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

7 / 8 / 8 KDA · 262 CS

%41,7 KP · 989,6 hasar/dk

31:01
Galibiyet

90 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

9 / 2 / 7 KDA · 223 CS

%35,6 KP · 1.159,2 hasar/dk

26:11
Profile dön