Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 158
NAgurin profil simgesi

NA · Solo/Duo

NAgurin#EU1

Son formLWLLWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3304 LP

%59,4

Kazanma oranı

272W · 186L458 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Nocturne · Orman616,7%7,1586,8
Elise · Orman666,7%7,8742,3
Xin Zhao · Orman366,7%7,8700,6
Jarvan IV · Orman333,3%6,9468,7
Diana · Orman10%8559,8
Trundle · Orman1100%8,2463,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 09:01:42 UTCCHALLENGER I3304272 / 186
21.10.2026 08:18:01 UTCCHALLENGER I3304272 / 186
21.10.2026 07:36:09 UTCCHALLENGER I3304272 / 186
21.10.2026 06:46:57 UTCCHALLENGER I3244271 / 186
21.10.2026 05:35:03 UTCCHALLENGER I3214270 / 186
21.10.2026 04:57:13 UTCCHALLENGER I3184269 / 186
21.10.2026 03:46:50 UTCCHALLENGER I3214269 / 185
21.10.2026 02:45:04 UTCCHALLENGER I3244269 / 184
21.10.2026 01:45:04 UTCCHALLENGER I3184267 / 184
21.10.2026 00:46:53 UTCCHALLENGER I3214267 / 183
20.10.2026 23:52:58 UTCCHALLENGER I3214267 / 183
20.10.2026 22:26:49 UTCCHALLENGER I3274267 / 181
20.10.2026 21:32:54 UTCCHALLENGER I3274267 / 181
20.10.2026 20:36:05 UTCCHALLENGER I3244266 / 181
20.10.2026 19:36:36 UTCCHALLENGER I3274266 / 180
20.10.2026 18:26:14 UTCCHALLENGER I3274265 / 179
20.10.2026 17:59:03 UTCCHALLENGER I3304265 / 178
20.10.2026 16:31:23 UTCCHALLENGER I3304265 / 178
20.10.2026 15:22:21 UTCCHALLENGER I3304265 / 178
20.10.2026 14:59:13 UTCCHALLENGER I3304265 / 178
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 621–640Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

457 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

5 / 6 / 10 KDA · 210 CS

%75,0 KP · 764 hasar/dk

31:33
Galibiyet

457 gün önce

Elise champion portrait

Elise · Orman

4 / 0 / 2 KDA · 160 CS

%42,9 KP · 465,2 hasar/dk

19:02
Mağlubiyet

457 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orman

4 / 6 / 4 KDA · 210 CS

%57,1 KP · 559,8 hasar/dk

26:17
Mağlubiyet

457 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

3 / 8 / 8 KDA · 221 CS

%68,8 KP · 537,4 hasar/dk

31:38
Galibiyet

457 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

9 / 2 / 9 KDA · 129 CS

%90,0 KP · 788,7 hasar/dk

18:48
Galibiyet

457 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

7 / 5 / 11 KDA · 243 CS

%52,9 KP · 809,5 hasar/dk

29:58
Galibiyet

457 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

4 / 0 / 8 KDA · 145 CS

%60,0 KP · 755 hasar/dk

17:46
Galibiyet

457 gün önce

Trundle champion portrait

Trundle · Orman

3 / 0 / 5 KDA · 169 CS

%40,0 KP · 463,3 hasar/dk

20:35
Mağlubiyet

457 gün önce

Elise champion portrait

Elise · Orman

8 / 5 / 6 KDA · 278 CS

%66,7 KP · 1.219,1 hasar/dk

32:30
Mağlubiyet

457 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

2 / 4 / 5 KDA · 118 CS

%70,0 KP · 504,5 hasar/dk

15:37
Galibiyet

457 gün önce

Elise champion portrait

Elise · Orman

11 / 4 / 3 KDA · 266 CS

%58,3 KP · 809,2 hasar/dk

34:29
Mağlubiyet

458 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

3 / 7 / 3 KDA · 198 CS

%42,9 KP · 561,5 hasar/dk

28:27
Galibiyet

458 gün önce

Elise champion portrait

Elise · Orman

4 / 4 / 4 KDA · 163 CS

%40,0 KP · 611,3 hasar/dk

22:14
Mağlubiyet

458 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

2 / 8 / 13 KDA · 183 CS

%60,0 KP · 504,4 hasar/dk

32:08
Mağlubiyet

458 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

3 / 3 / 13 KDA · 247 CS

%66,7 KP · 631,8 hasar/dk

32:54
Mağlubiyet

458 gün önce

Elise champion portrait

Elise · Orman

6 / 1 / 2 KDA · 95 CS

%80,0 KP · 640,3 hasar/dk

15:24
Galibiyet

458 gün önce

Elise champion portrait

Elise · Orman

7 / 3 / 8 KDA · 265 CS

%44,1 KP · 708,8 hasar/dk

30:31
Mağlubiyet

458 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

0 / 3 / 0 KDA · 100 CS

%0,0 KP · 209,9 hasar/dk

15:10
Galibiyet

458 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

2 / 0 / 10 KDA · 113 CS

%75,0 KP · 397,3 hasar/dk

15:11
Mağlubiyet

458 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

1 / 3 / 8 KDA · 206 CS

%47,4 KP · 564,7 hasar/dk

26:11
Profile dön