Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 693
Nano profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Nano#AFW

Son formWLWLWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3760 LP

%53,2

Kazanma oranı

792W · 696L1.488 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Cassiopeia · Orta520%8,6681,6
Karma · Destek450%1469,4
Orianna · Orta366,7%9,3753,6
Ryze · Orta250%8,6649,8
Akali · Orta20%8,71.312,1
Syndra · ADC10%7,4928
Irelia · Orta1100%8,11.052,5
Viktor · Orta1100%10,9501,6
Jayce · Orta10%9,2966,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 09:50:28 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 08:57:26 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 07:48:21 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 06:51:58 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 05:40:42 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 04:51:38 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 03:55:15 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 02:50:37 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 01:38:11 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
20.10.2026 00:36:33 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 23:44:10 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 22:59:52 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 21:23:01 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 20:30:34 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 19:32:55 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 18:27:50 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 17:41:04 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 16:52:35 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 15:59:16 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
19.10.2026 14:46:50 UTCCHALLENGER I3760792 / 696
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 321–340Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

88 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

4 / 7 / 9 KDA · 259 CS

%41,9 KP · 820,4 hasar/dk

29:23
Mağlubiyet

88 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

2 / 13 / 12 KDA · 245 CS

%60,9 KP · 928 hasar/dk

32:55
Galibiyet

88 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

1 / 3 / 3 KDA · 203 CS

%28,6 KP · 593 hasar/dk

21:57
Mağlubiyet

88 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

3 / 3 / 13 KDA · 18 CS

%84,2 KP · 592,1 hasar/dk

25:28
Galibiyet

88 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

4 / 8 / 15 KDA · 246 CS

%59,4 KP · 1.052,5 hasar/dk

30:30
Galibiyet

88 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

3 / 0 / 1 KDA · 170 CS

%30,8 KP · 501,6 hasar/dk

15:35
Galibiyet

88 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

4 / 3 / 12 KDA · 243 CS

%50,0 KP · 840,3 hasar/dk

27:42
Mağlubiyet

88 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

3 / 9 / 5 KDA · 271 CS

%36,4 KP · 966,5 hasar/dk

29:18
Galibiyet

88 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

4 / 1 / 16 KDA · 13 CS

%71,4 KP · 568,9 hasar/dk

15:37
Mağlubiyet

88 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

3 / 9 / 2 KDA · 265 CS

%22,7 KP · 663,2 hasar/dk

31:44
Mağlubiyet

88 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

4 / 12 / 16 KDA · 266 CS

%58,8 KP · 840 hasar/dk

40:44
Galibiyet

89 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

1 / 4 / 24 KDA · 37 CS

%78,1 KP · 410,3 hasar/dk

29:08
Mağlubiyet

89 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

5 / 6 / 5 KDA · 226 CS

%43,5 KP · 706,6 hasar/dk

28:15
Mağlubiyet

89 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

3 / 5 / 5 KDA · 274 CS

%42,1 KP · 864,3 hasar/dk

31:35
Mağlubiyet

89 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

1 / 5 / 16 KDA · 36 CS

%56,7 KP · 306,2 hasar/dk

34:00
Mağlubiyet

89 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

10 / 3 / 9 KDA · 285 CS

%73,1 KP · 1.274,3 hasar/dk

32:34
Galibiyet

89 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

2 / 3 / 3 KDA · 214 CS

%22,7 KP · 462,6 hasar/dk

22:17
Mağlubiyet

90 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

2 / 4 / 1 KDA · 282 CS

%27,3 KP · 600,1 hasar/dk

27:35
Mağlubiyet

90 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

4 / 3 / 1 KDA · 250 CS

%25,0 KP · 578,1 hasar/dk

25:02
Mağlubiyet

90 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

13 / 8 / 7 KDA · 292 CS

%54,1 KP · 1.349,8 hasar/dk

34:05
Profile dön