Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 98
Odysseus profil simgesi

KR · Solo/Duo

Odysseus#KR131

Son formWWWWWWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2710 LP

%59,2

Kazanma oranı

437W · 301L738 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Taliyah · Orta1172,7%8,1947,4
Taliyah · Destek475%1,2566
Hwei · Orta250%7,51.016,1
Hwei · ADC1100%7,3810,5
LeBlanc · Orta10%6,2785
Ezreal · ADC10%9,3528,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
19.10.2026 20:23:12 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 19:26:34 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 18:29:57 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 17:42:42 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 16:54:07 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 15:10:11 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 08:54:14 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 03:49:38 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
19.10.2026 02:17:06 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 18:41:35 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 17:19:59 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 10:02:50 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 07:56:57 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 06:24:45 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 05:52:48 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 04:40:10 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 01:33:43 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
18.10.2026 00:26:33 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
17.10.2026 23:36:10 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
17.10.2026 20:38:31 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 21–40Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

12 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

3 / 2 / 5 KDA · 133 CS

%44,4 KP · 720,4 hasar/dk

15:14
Galibiyet

12 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Destek

2 / 6 / 12 KDA · 16 CS

%77,8 KP · 545,3 hasar/dk

15:25
Galibiyet

12 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

8 / 5 / 19 KDA · 265 CS

%57,4 KP · 1.134,7 hasar/dk

35:12
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

6 / 5 / 15 KDA · 183 CS

%72,4 KP · 908,6 hasar/dk

25:22
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

3 / 5 / 14 KDA · 134 CS

%53,1 KP · 1.032,4 hasar/dk

19:08
Galibiyet

13 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

1 / 5 / 11 KDA · 170 CS

%40,0 KP · 810,5 hasar/dk

23:14
Mağlubiyet

13 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

7 / 4 / 4 KDA · 151 CS

%57,9 KP · 785 hasar/dk

24:18
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

10 / 3 / 17 KDA · 187 CS

%60,0 KP · 1.148,1 hasar/dk

21:21
Mağlubiyet

13 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

4 / 9 / 10 KDA · 196 CS

%60,9 KP · 989,9 hasar/dk

27:54
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

8 / 2 / 14 KDA · 129 CS

%75,9 KP · 1.108,8 hasar/dk

15:18
Mağlubiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Destek

2 / 5 / 13 KDA · 49 CS

%75,0 KP · 619,7 hasar/dk

27:55
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

5 / 0 / 7 KDA · 127 CS

%52,2 KP · 773,3 hasar/dk

15:24
Mağlubiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

9 / 3 / 3 KDA · 198 CS

%80,0 KP · 912,9 hasar/dk

26:13
Mağlubiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

2 / 8 / 8 KDA · 167 CS

%52,6 KP · 880,1 hasar/dk

22:55
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Destek

5 / 4 / 12 KDA · 29 CS

%58,6 KP · 581,9 hasar/dk

23:33
Mağlubiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

2 / 6 / 3 KDA · 225 CS

%22,7 KP · 830,9 hasar/dk

27:27
Galibiyet

13 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

6 / 2 / 11 KDA · 199 CS

%56,7 KP · 1.042,2 hasar/dk

24:46
Mağlubiyet

13 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

1 / 2 / 2 KDA · 167 CS

%37,5 KP · 528,9 hasar/dk

17:56
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

6 / 1 / 3 KDA · 152 CS

%69,2 KP · 971,3 hasar/dk

15:12
Galibiyet

13 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Destek

2 / 9 / 14 KDA · 25 CS

%39,0 KP · 517,1 hasar/dk

26:56
Profile dön