Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 98
Odysseus profil simgesi

KR · Solo/Duo

Odysseus#KR131

Son formWLWWWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2710 LP

%59,2

Kazanma oranı

437W · 301L738 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 14 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Yasuo · Orta250%8,71.202,1
Taliyah · Orman2100%8,31.333,8
Aurelion Sol · Orman2100%9916,9
Taliyah · Orta2100%91.277,4
Azir · Üst2100%9,51.111,9
Jhin · Üst1100%7,9975,2
Yasuo · Üst1100%6,8525
LeBlanc · Orta1100%8,21.254,3
Gangplank · Üst1100%9,5894,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 13:38:10 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 12:39:47 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 11:42:25 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 10:52:20 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 09:59:37 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 08:28:31 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 07:46:12 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 06:57:14 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 05:34:19 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 04:55:08 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 03:59:35 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 02:43:28 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 01:45:17 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
21.10.2026 00:44:03 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
20.10.2026 23:28:49 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
20.10.2026 22:52:23 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
20.10.2026 21:54:41 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
20.10.2026 20:53:30 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
20.10.2026 19:58:04 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
20.10.2026 18:59:22 UTCCHALLENGER I2710437 / 301
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 761–780Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön