Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 595
PhyMini profil simgesi

NA · Solo/Duo

PhyMini#NA1

Son formLWWWWLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3121 LP

%54,8

Kazanma oranı

521W · 430L951 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

65 LP

%78,6

Kazanma oranı

11W · 3L14 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 19 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Tristana · Orta450%8,61.013,1
Orianna · Orta450%8,7970
Syndra · Orta333,3%9,1861,2
Viktor · Orta250%9,41.627,9
Ryze · Orta250%8,61.023,5
Ambessa · Üst1100%8,9944
Ziggs · ADC1100%9,21.803,1
Hwei · Orta10%7,9866,5
Bard · Destek10%0,5262,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
19.10.2026 17:40:15 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 16:52:37 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 15:59:07 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 14:27:20 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 13:30:35 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 12:49:38 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 11:50:29 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 10:13:39 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 05:01:34 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 04:36:18 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 03:55:55 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 02:49:07 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 01:38:19 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
19.10.2026 00:58:17 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
18.10.2026 23:41:11 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
18.10.2026 21:27:05 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
18.10.2026 20:59:53 UTCCHALLENGER I3121521 / 430
18.10.2026 16:56:05 UTCCHALLENGER I3035518 / 430
18.10.2026 15:36:41 UTCCHALLENGER I3035518 / 430
18.10.2026 14:01:54 UTCCHALLENGER I3035518 / 430
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 21–40Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

7 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

2 / 5 / 6 KDA · 241 CS

%40,0 KP · 626,6 hasar/dk

29:53
Galibiyet

7 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

7 / 2 / 9 KDA · 214 CS

%53,3 KP · 1.239,8 hasar/dk

23:22
Galibiyet

7 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Üst

11 / 1 / 4 KDA · 286 CS

%51,7 KP · 944 hasar/dk

32:07
Galibiyet

7 gün önce

Ziggs champion portrait

Ziggs · ADC

7 / 3 / 9 KDA · 305 CS

%39,0 KP · 1.803,1 hasar/dk

33:06
Galibiyet

7 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

15 / 1 / 0 KDA · 307 CS

%57,7 KP · 1.278,7 hasar/dk

31:20
Mağlubiyet

7 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

13 / 2 / 14 KDA · 302 CS

%75,0 KP · 2.016,1 hasar/dk

31:23
Mağlubiyet

8 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

7 / 5 / 1 KDA · 277 CS

%66,7 KP · 1.079,4 hasar/dk

27:16
Galibiyet

8 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

3 / 1 / 8 KDA · 221 CS

%55,0 KP · 866,9 hasar/dk

23:08
Mağlubiyet

8 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

2 / 9 / 6 KDA · 296 CS

%32,0 KP · 644 hasar/dk

34:58
Mağlubiyet

8 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

1 / 8 / 2 KDA · 168 CS

%16,7 KP · 722,8 hasar/dk

24:14
Mağlubiyet

8 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

5 / 10 / 6 KDA · 260 CS

%29,7 KP · 866,5 hasar/dk

32:49
Mağlubiyet

9 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

3 / 7 / 6 KDA · 234 CS

%64,3 KP · 793,6 hasar/dk

30:25
Mağlubiyet

9 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

4 / 7 / 8 KDA · 304 CS

%54,5 KP · 851,4 hasar/dk

32:19
Galibiyet

9 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

14 / 2 / 10 KDA · 299 CS

%61,5 KP · 1.403 hasar/dk

34:19
Galibiyet

9 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

4 / 3 / 11 KDA · 254 CS

%53,6 KP · 1.199,4 hasar/dk

30:54
Mağlubiyet

10 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

0 / 3 / 13 KDA · 16 CS

%59,1 KP · 262,3 hasar/dk

29:47
Galibiyet

10 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

5 / 4 / 9 KDA · 345 CS

%48,3 KP · 877,7 hasar/dk

37:45
Mağlubiyet

10 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

8 / 5 / 3 KDA · 221 CS

%45,8 KP · 906,5 hasar/dk

25:59
Galibiyet

10 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

7 / 7 / 19 KDA · 259 CS

%65,0 KP · 1.312,9 hasar/dk

28:35
Profile dön