Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 798
Pollu profil simgesi

KR · Solo/Duo

Pollu#0107

Son formLLLLWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2265 LP

%52,0

Kazanma oranı

603W · 557L1.160 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Bard · Destek540%0,9411,4
Rakan · Destek475%0,9290,7
Neeko · Destek20%1,3684,4
Poppy · Destek2100%1395
Thresh · Destek250%0,8184,2
Nami · Destek10%0,9341
Lulu · Destek10%0,7211,6
Rell · Destek1100%1,2346,6
Nautilus · Destek10%0,6251,8
Alistar · Destek10%036

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 10:47:59 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 09:23:55 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 08:48:26 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 07:59:59 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 06:28:51 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 05:31:47 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 04:34:16 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 03:50:03 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 02:59:00 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 01:17:59 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
21.10.2026 00:41:26 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 23:24:24 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 22:22:54 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 21:28:48 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 20:22:49 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 19:33:41 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 18:22:47 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 17:13:44 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 16:16:57 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
20.10.2026 15:18:04 UTCCHALLENGER I2265603 / 557
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 741–760Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

216 gün önce

Nami champion portrait

Nami · Destek

1 / 7 / 8 KDA · 21 CS

%69,2 KP · 341 hasar/dk

22:34
Mağlubiyet

216 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

1 / 4 / 6 KDA · 20 CS

%63,6 KP · 311,9 hasar/dk

15:38
Mağlubiyet

217 gün önce

Neeko champion portrait

Neeko · Destek

7 / 8 / 15 KDA · 30 CS

%64,7 KP · 769,1 hasar/dk

28:33
Mağlubiyet

217 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

1 / 8 / 10 KDA · 17 CS

%50,0 KP · 211,6 hasar/dk

24:29
Galibiyet

217 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

2 / 1 / 15 KDA · 22 CS

%73,9 KP · 351,6 hasar/dk

15:55
Galibiyet

217 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

0 / 1 / 15 KDA · 24 CS

%50,0 KP · 357,5 hasar/dk

22:50
Galibiyet

217 gün önce

Rell champion portrait

Rell · Destek

2 / 5 / 23 KDA · 33 CS

%59,5 KP · 346,6 hasar/dk

28:04
Mağlubiyet

217 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

1 / 10 / 5 KDA · 17 CS

%40,0 KP · 211,7 hasar/dk

25:50
Mağlubiyet

217 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

0 / 5 / 11 KDA · 19 CS

%64,7 KP · 206,4 hasar/dk

25:27
Galibiyet

217 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

2 / 2 / 19 KDA · 17 CS

%75,0 KP · 432,5 hasar/dk

20:48
Mağlubiyet

217 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

4 / 7 / 21 KDA · 28 CS

%78,1 KP · 309,5 hasar/dk

35:58
Galibiyet

217 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

0 / 3 / 29 KDA · 19 CS

%76,3 KP · 338,7 hasar/dk

30:39
Mağlubiyet

217 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

0 / 7 / 15 KDA · 22 CS

%65,2 KP · 251,8 hasar/dk

35:06
Galibiyet

217 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

2 / 5 / 24 KDA · 25 CS

%61,9 KP · 266 hasar/dk

32:27
Mağlubiyet

217 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

4 / 5 / 18 KDA · 27 CS

%88,0 KP · 612 hasar/dk

27:13
Galibiyet

217 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

1 / 6 / 22 KDA · 32 CS

%62,2 KP · 156,7 hasar/dk

33:43
Galibiyet

218 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

0 / 5 / 18 KDA · 14 CS

%56,3 KP · 359,1 hasar/dk

29:54
Mağlubiyet

218 gün önce

Neeko champion portrait

Neeko · Destek

2 / 5 / 14 KDA · 46 CS

%61,5 KP · 599,6 hasar/dk

30:43
Mağlubiyet

218 gün önce

Alistar champion portrait

Alistar · Destek

0 / 0 / 0 KDA · 0 CS

%0,0 KP · 36 hasar/dk

1:10
Galibiyet

218 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

3 / 4 / 25 KDA · 22 CS

%77,8 KP · 464,3 hasar/dk

29:57
Profile dön