Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.189
Po Gap profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Po Gap#EUW

Son formLLLWWWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3546 LP

%53,9

Kazanma oranı

846W · 725L1.571 Maçlar

Dereceli sıra

Diamond II

49 LP

%62,5

Kazanma oranı

5W · 3L8 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 16 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Akali · Orta333,3%8,81.034,5
Ahri · Orta366,7%8,8857,5
Hwei · ADC20%8,7840
Lee Sin · Orman250%6,6566
Yone · Orta250%10523,8
Aurora · Orta10%6,81.294
Galio · Orta1100%9,51.257,1
Orianna · Orta1100%8,2907,8
Akali · ADC10%7,4861,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:57:30 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 07:20:17 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 06:55:24 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 05:47:29 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 04:54:33 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 03:56:47 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 02:52:42 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 01:32:44 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
20.10.2026 00:37:33 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 23:55:44 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 22:13:10 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 21:17:57 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 20:23:22 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 19:26:09 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 18:29:12 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 17:41:44 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 16:53:32 UTCCHALLENGER I3546846 / 725
19.10.2026 15:09:33 UTCCHALLENGER I3521845 / 725
19.10.2026 14:15:54 UTCCHALLENGER I3521845 / 725
18.10.2026 19:02:29 UTCCHALLENGER I3531844 / 724
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 281–300Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön