Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.190
Po Gap profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Po Gap#EUW

Son formWWWLWLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3571 LP

%53,9

Kazanma oranı

847W · 725L1.572 Maçlar

Dereceli sıra

Diamond II

49 LP

%62,5

Kazanma oranı

5W · 3L8 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 15 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Ahri · Orta333,3%7,71.047,5
Zed · Orta2100%7,91.102,4
LeBlanc · Orta2100%6,91.008,8
Galio · Orta1100%7,7888
Irelia · Üst1100%8,6556,1
Aurora · Orta10%9967,9
Orianna · Orta1100%9,11.597,3
Ryze · Üst1100%10,7975,8
Ezreal · ADC10%8,31.274,2
Yone · Orta1100%10,61.211,9
Lulu · Destek10%1,2254,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 08:16:59 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 07:27:10 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 06:35:44 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 05:43:42 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 04:47:48 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 03:48:59 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 02:59:44 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 01:46:20 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
21.10.2026 00:45:32 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 23:42:54 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 22:50:23 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 21:49:45 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 20:46:42 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 19:52:46 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 18:56:38 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 17:55:55 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 16:56:37 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 15:49:27 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 14:46:31 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
20.10.2026 13:54:35 UTCCHALLENGER I3571847 / 725
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 741–760Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön