Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 832
Rabble Arouser profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Rabble Arouser#EUW

Son formWLWLWWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3697 LP

%60,3

Kazanma oranı

373W · 246L619 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond II

75 LP

%65,2

Kazanma oranı

73W · 39L112 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 19 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Kha'Zix · Orman4100%8,1927,4
Nidalee · Orman333,3%8,2959,2
Sylas · Orta2100%7,3969,7
Rengar · Orman250%7,71.281,3
Quinn · Orman20%6972,1
Wukong · Orman2100%7,3935,6
Sion · Üst10%6,7595,2
Hecarim · Orman1100%8,11.157
Naafiri · Orman1100%101.654,1
Qiyana · Orta10%8,21.489,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 21:41:53 UTCCHALLENGER I3697373 / 246
20.10.2026 20:47:18 UTCCHALLENGER I3697373 / 246
20.10.2026 19:44:14 UTCCHALLENGER I3697373 / 246
20.10.2026 18:40:36 UTCCHALLENGER I3697373 / 246
20.10.2026 17:43:09 UTCCHALLENGER I3697373 / 246
20.10.2026 16:34:44 UTCCHALLENGER I3697373 / 246
20.10.2026 15:45:14 UTCCHALLENGER I3697373 / 246
20.10.2026 14:47:07 UTCCHALLENGER I3729373 / 245
20.10.2026 13:38:31 UTCCHALLENGER I3761373 / 244
20.10.2026 12:46:45 UTCCHALLENGER I3733372 / 244
20.10.2026 11:47:34 UTCCHALLENGER I3737371 / 243
20.10.2026 10:48:23 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 09:53:01 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 08:59:47 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 07:24:39 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 06:35:51 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 05:51:33 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 04:55:10 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 03:58:32 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
20.10.2026 02:32:42 UTCCHALLENGER I3709370 / 243
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 421–440Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

95 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

3 / 9 / 8 KDA · 233 CS

%31,4 KP · 730,5 hasar/dk

32:44
Mağlubiyet

95 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

0 / 8 / 8 KDA · 219 CS

%34,8 KP · 595,2 hasar/dk

32:48
Galibiyet

95 gün önce

Rengar champion portrait

Rengar · Orman

19 / 4 / 8 KDA · 341 CS

%45,0 KP · 1.542,2 hasar/dk

41:25
Mağlubiyet

95 gün önce

Rengar champion portrait

Rengar · Orman

7 / 9 / 4 KDA · 180 CS

%57,9 KP · 1.020,4 hasar/dk

25:09
Galibiyet

95 gün önce

Hecarim champion portrait

Hecarim · Orman

6 / 3 / 12 KDA · 200 CS

%60,0 KP · 1.157 hasar/dk

24:36
Galibiyet

96 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

25 / 2 / 8 KDA · 253 CS

%71,7 KP · 1.738,7 hasar/dk

32:05
Mağlubiyet

96 gün önce

Quinn champion portrait

Quinn · Orman

9 / 10 / 4 KDA · 162 CS

%52,0 KP · 849,1 hasar/dk

26:04
Galibiyet

96 gün önce

Naafiri champion portrait

Naafiri · Orman

25 / 0 / 4 KDA · 239 CS

%74,4 KP · 1.654,1 hasar/dk

23:59
Mağlubiyet

96 gün önce

Quinn champion portrait

Quinn · Orman

7 / 11 / 8 KDA · 203 CS

%39,5 KP · 1.095 hasar/dk

35:04
Galibiyet

96 gün önce

Wukong champion portrait

Wukong · Orman

16 / 5 / 9 KDA · 346 CS

%53,2 KP · 1.040,1 hasar/dk

44:25
Mağlubiyet

96 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

11 / 11 / 12 KDA · 229 CS

%60,5 KP · 805,1 hasar/dk

33:41
Galibiyet

96 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

2 / 1 / 4 KDA · 128 CS

%23,1 KP · 445,2 hasar/dk

15:18
Galibiyet

96 gün önce

Wukong champion portrait

Wukong · Orman

9 / 5 / 12 KDA · 247 CS

%77,8 KP · 831,1 hasar/dk

36:07
Galibiyet

96 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

5 / 2 / 2 KDA · 171 CS

%31,8 KP · 608,2 hasar/dk

19:19
Mağlubiyet

96 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orta

17 / 6 / 6 KDA · 292 CS

%63,9 KP · 1.489,6 hasar/dk

35:34
Mağlubiyet

96 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

8 / 6 / 6 KDA · 231 CS

%58,3 KP · 801,2 hasar/dk

31:15
Galibiyet

96 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

10 / 5 / 5 KDA · 194 CS

%57,7 KP · 1.208,8 hasar/dk

25:54
Galibiyet

96 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

8 / 0 / 14 KDA · 222 CS

%56,4 KP · 1.271,4 hasar/dk

21:31
Galibiyet

98 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

12 / 7 / 11 KDA · 224 CS

%42,6 KP · 917,4 hasar/dk

30:43
Profile dön