Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 760
SirZepre profil simgesi

NA · Solo/Duo

SirZepre#NA1

Son formWLWWWWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

2948 LP

%57,2

Kazanma oranı

350W · 262L612 Maçlar

Dereceli Esnek

Master I

35 LP

%69,4

Kazanma oranı

25W · 11L36 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Jayce · Üst2100%7,61.064,5
Anivia · Orta2100%9,91.339,3
Corki · ADC250%9,31.145
Miss Fortune · ADC10%81.100,8
Jinx · ADC1100%9,21.502,2
Galio · Orta10%5,4759
Tryndamere · Üst10%10,51.346,7
Lee Sin · Üst1100%10,11.549,8
Yunara · ADC10%8,7884,7
Mel · ADC1100%8,11.120,8
Ezreal · ADC1100%9,41.654,1
Ashe · ADC1100%8,5896
Kha'Zix · Orman10%7,3297
Kog'Maw · ADC10%8,6895,3
Kai'Sa · ADC1100%9,31.621,6
Hecarim · Orman1100%9901,1
Lee Sin · Orman1100%9,3838,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 18:22:28 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 17:47:46 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 16:16:17 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 15:58:12 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 14:37:31 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 13:52:25 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 12:40:43 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 11:44:10 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 10:44:49 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 09:58:48 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 08:58:34 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 07:40:54 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 06:50:45 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 05:59:58 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 04:20:27 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 03:36:54 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 02:45:42 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 01:36:38 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 00:34:40 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
19.10.2026 23:38:13 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 421–440Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

186 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

7 / 4 / 3 KDA · 139 CS

%40,0 KP · 878,1 hasar/dk

15:59
Mağlubiyet

186 gün önce

Miss Fortune champion portrait

Miss Fortune · ADC

5 / 12 / 9 KDA · 249 CS

%51,9 KP · 1.100,8 hasar/dk

31:08
Galibiyet

186 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

14 / 8 / 14 KDA · 316 CS

%68,3 KP · 1.502,2 hasar/dk

34:26
Galibiyet

187 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

9 / 10 / 14 KDA · 404 CS

%67,6 KP · 1.192,2 hasar/dk

44:17
Galibiyet

187 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

14 / 3 / 3 KDA · 169 CS

%73,9 KP · 1.461,5 hasar/dk

16:55
Galibiyet

187 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

12 / 3 / 14 KDA · 325 CS

%61,9 KP · 1.486,3 hasar/dk

30:27
Mağlubiyet

189 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

3 / 9 / 3 KDA · 132 CS

%50,0 KP · 759 hasar/dk

24:20
Mağlubiyet

191 gün önce

Tryndamere champion portrait

Tryndamere · Üst

11 / 11 / 2 KDA · 313 CS

%33,3 KP · 1.346,7 hasar/dk

29:44
Galibiyet

191 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Üst

12 / 3 / 8 KDA · 193 CS

%37,0 KP · 1.549,8 hasar/dk

19:04
Mağlubiyet

200 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

5 / 11 / 8 KDA · 305 CS

%39,4 KP · 884,7 hasar/dk

35:11
Mağlubiyet

200 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

2 / 7 / 4 KDA · 198 CS

%66,7 KP · 828,4 hasar/dk

23:15
Galibiyet

201 gün önce

Mel champion portrait

Mel · ADC

9 / 9 / 4 KDA · 233 CS

%56,5 KP · 1.120,8 hasar/dk

28:48
Galibiyet

201 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

18 / 4 / 10 KDA · 273 CS

%71,8 KP · 1.654,1 hasar/dk

29:03
Galibiyet

201 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

8 / 7 / 3 KDA · 245 CS

%36,7 KP · 896 hasar/dk

28:56
Mağlubiyet

202 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

0 / 3 / 2 KDA · 113 CS

%22,2 KP · 297 hasar/dk

15:32
Mağlubiyet

202 gün önce

Kog'Maw champion portrait

Kog'Maw · ADC

5 / 3 / 0 KDA · 131 CS

%100,0 KP · 895,3 hasar/dk

15:12
Galibiyet

203 gün önce

Kai'Sa champion portrait

Kai'Sa · ADC

13 / 7 / 5 KDA · 266 CS

%60,0 KP · 1.621,6 hasar/dk

28:40
Galibiyet

203 gün önce

Hecarim champion portrait

Hecarim · Orman

10 / 6 / 8 KDA · 362 CS

%43,9 KP · 901,1 hasar/dk

40:25
Galibiyet

203 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

8 / 1 / 4 KDA · 141 CS

%41,4 KP · 838,4 hasar/dk

15:12
Galibiyet

203 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

11 / 13 / 1 KDA · 195 CS

%32,4 KP · 1.250,8 hasar/dk

30:27
Profile dön