Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 760
SirZepre profil simgesi

NA · Solo/Duo

SirZepre#NA1

Son formLWWWWLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

2948 LP

%57,2

Kazanma oranı

350W · 262L612 Maçlar

Dereceli Esnek

Master I

35 LP

%69,4

Kazanma oranı

25W · 11L36 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Lulu · Destek10%0,7296
Pantheon · Destek1100%0,6852,8
Neeko · Destek1100%0,9619
Bard · Destek1100%0,6306,6
Yunara · ADC1100%9,32.098,3
Rek'Sai · Orman10%6,4463,2
Kennen · Üst1100%9,1774,4
Rumble · Üst1100%71.471,2
Elise · Orman1100%7,1779,2
Nautilus · Destek1100%0,7426,2
Naafiri · Orman1100%7,71.666,3
Rammus · Orman10%5,6381,5
Yuumi · Destek1100%0,6272,1
Qiyana · Orman1100%8,3672,8
Sett · Üst1100%9,6766,6
Gwen · Üst1100%8,51.151,8
Janna · Destek10%0,8324,8
Alistar · Destek10%0,7393,5
Dr. Mundo · Orman10%7,5883,2
Olaf · Üst1100%9,91.545

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 08:33:33 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 07:59:57 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 06:52:37 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 05:31:48 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 04:34:14 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 03:50:04 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 02:18:07 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 01:28:38 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 00:56:07 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 23:36:37 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 22:22:52 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 21:28:38 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 20:35:24 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 19:33:31 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 18:26:52 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 17:47:46 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 16:16:17 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 15:58:12 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 14:37:31 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 13:52:25 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 681–700Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

271 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

2 / 9 / 14 KDA · 21 CS

%64,0 KP · 296 hasar/dk

28:05
Galibiyet

271 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Destek

6 / 10 / 15 KDA · 19 CS

%58,3 KP · 852,8 hasar/dk

29:14
Galibiyet

271 gün önce

Neeko champion portrait

Neeko · Destek

2 / 4 / 18 KDA · 21 CS

%55,6 KP · 619 hasar/dk

24:22
Galibiyet

271 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

1 / 2 / 5 KDA · 10 CS

%37,5 KP · 306,6 hasar/dk

15:34
Galibiyet

271 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

19 / 6 / 10 KDA · 218 CS

%70,7 KP · 2.098,3 hasar/dk

23:25
Mağlubiyet

271 gün önce

Rek'Sai champion portrait

Rek'Sai · Orman

2 / 4 / 4 KDA · 124 CS

%75,0 KP · 463,2 hasar/dk

19:14
Galibiyet

272 gün önce

Kennen champion portrait

Kennen · Üst

4 / 1 / 5 KDA · 141 CS

%45,0 KP · 774,4 hasar/dk

15:30
Galibiyet

272 gün önce

Rumble champion portrait

Rumble · Üst

12 / 4 / 4 KDA · 207 CS

%41,0 KP · 1.471,2 hasar/dk

29:31
Galibiyet

272 gün önce

Elise champion portrait

Elise · Orman

10 / 7 / 16 KDA · 230 CS

%65,0 KP · 779,2 hasar/dk

32:20
Galibiyet

272 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

5 / 5 / 20 KDA · 17 CS

%62,5 KP · 426,2 hasar/dk

25:48
Galibiyet

272 gün önce

Naafiri champion portrait

Naafiri · Orman

23 / 6 / 10 KDA · 278 CS

%75,0 KP · 1.666,3 hasar/dk

36:09
Mağlubiyet

272 gün önce

Rammus champion portrait

Rammus · Orman

1 / 3 / 7 KDA · 129 CS

%66,7 KP · 381,5 hasar/dk

23:03
Galibiyet

272 gün önce

Yuumi champion portrait

Yuumi · Destek

1 / 6 / 21 KDA · 17 CS

%81,5 KP · 272,1 hasar/dk

27:43
Galibiyet

272 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

8 / 2 / 8 KDA · 218 CS

%55,2 KP · 672,8 hasar/dk

26:18
Galibiyet

272 gün önce

Sett champion portrait

Sett · Üst

8 / 1 / 2 KDA · 178 CS

%45,5 KP · 766,6 hasar/dk

18:32
Galibiyet

274 gün önce

Gwen champion portrait

Gwen · Üst

7 / 10 / 6 KDA · 246 CS

%50,0 KP · 1.151,8 hasar/dk

28:59
Mağlubiyet

274 gün önce

Janna champion portrait

Janna · Destek

0 / 8 / 5 KDA · 16 CS

%62,5 KP · 324,8 hasar/dk

19:26
Mağlubiyet

274 gün önce

Alistar champion portrait

Alistar · Destek

4 / 8 / 14 KDA · 22 CS

%58,1 KP · 393,5 hasar/dk

31:52
Mağlubiyet

274 gün önce

Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo · Orman

4 / 6 / 6 KDA · 211 CS

%55,6 KP · 883,2 hasar/dk

27:58
Galibiyet

274 gün önce

Olaf champion portrait

Olaf · Üst

19 / 4 / 3 KDA · 300 CS

%45,8 KP · 1.545 hasar/dk

30:15
Profile dön