Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 760
SirZepre profil simgesi

NA · Solo/Duo

SirZepre#NA1

Son formLWLLLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

2948 LP

%57,2

Kazanma oranı

350W · 262L612 Maçlar

Dereceli Esnek

Master I

35 LP

%69,4

Kazanma oranı

25W · 11L36 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Caitlyn · ADC666,7%9,31.071,4
Ashe · ADC250%7,2586,8
Lee Sin · Orta10%8,51.281,8
Draven · ADC1100%8,4686,8
Fiora · Üst10%7,4534,8
Heimerdinger · Üst10%8,6479,5
Ambessa · Üst10%8,51.789,3
Veigar · Orta1100%10,21.126,1
Zed · Orman1100%101.384,3
Nunu & Willump · Orman10%5,1318,3
Malphite · Orman1100%8,4442,4
Sylas · Üst1100%9,2952,2
Smolder · ADC1100%8,2981,2
Kayle · ADC1100%10,71.171,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 09:23:20 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 08:45:29 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 07:59:57 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 06:52:37 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 05:31:48 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 04:34:14 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 03:50:04 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 02:18:07 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 01:28:38 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
21.10.2026 00:56:07 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 23:36:37 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 22:22:52 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 21:28:38 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 20:35:24 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 19:33:31 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 18:26:52 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 17:47:46 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 16:16:17 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 15:58:12 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
20.10.2026 14:37:31 UTCCHALLENGER I2948350 / 262
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 701–720Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

274 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orta

12 / 10 / 3 KDA · 263 CS

%51,7 KP · 1.281,8 hasar/dk

30:56
Galibiyet

274 gün önce

Draven champion portrait

Draven · ADC

6 / 13 / 6 KDA · 269 CS

%32,4 KP · 686,8 hasar/dk

32:05
Mağlubiyet

274 gün önce

Fiora champion portrait

Fiora · Üst

3 / 11 / 1 KDA · 201 CS

%25,0 KP · 534,8 hasar/dk

27:15
Mağlubiyet

274 gün önce

Heimerdinger champion portrait

Heimerdinger · Üst

1 / 5 / 1 KDA · 137 CS

%25,0 KP · 479,5 hasar/dk

15:53
Mağlubiyet

274 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Üst

8 / 8 / 7 KDA · 266 CS

%50,0 KP · 1.789,3 hasar/dk

31:18
Galibiyet

274 gün önce

Veigar champion portrait

Veigar · Orta

5 / 1 / 10 KDA · 257 CS

%53,6 KP · 1.126,1 hasar/dk

25:09
Galibiyet

274 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orman

10 / 3 / 6 KDA · 316 CS

%61,5 KP · 1.384,3 hasar/dk

31:44
Mağlubiyet

274 gün önce

Nunu & Willump champion portrait

Nunu & Willump · Orman

0 / 11 / 3 KDA · 105 CS

%30,0 KP · 318,3 hasar/dk

20:29
Galibiyet

274 gün önce

Malphite champion portrait

Malphite · Orman

5 / 1 / 4 KDA · 128 CS

%60,0 KP · 442,4 hasar/dk

15:15
Galibiyet

274 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Üst

6 / 1 / 9 KDA · 171 CS

%46,9 KP · 952,2 hasar/dk

18:35
Mağlubiyet

284 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

3 / 12 / 9 KDA · 105 CS

%70,6 KP · 574,7 hasar/dk

21:10
Galibiyet

284 gün önce

Smolder champion portrait

Smolder · ADC

7 / 7 / 8 KDA · 213 CS

%46,9 KP · 981,2 hasar/dk

25:51
Mağlubiyet

284 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

5 / 4 / 0 KDA · 210 CS

%55,6 KP · 658,1 hasar/dk

22:47
Galibiyet

284 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

7 / 9 / 9 KDA · 262 CS

%48,5 KP · 1.093,8 hasar/dk

29:35
Galibiyet

287 gün önce

Kayle champion portrait

Kayle · ADC

11 / 4 / 13 KDA · 303 CS

%80,0 KP · 1.171,5 hasar/dk

28:17
Mağlubiyet

287 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

10 / 4 / 4 KDA · 240 CS

%73,7 KP · 1.134,9 hasar/dk

28:37
Galibiyet

288 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

12 / 8 / 8 KDA · 281 CS

%62,5 KP · 1.434 hasar/dk

29:29
Galibiyet

288 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

6 / 4 / 4 KDA · 277 CS

%43,5 KP · 977,4 hasar/dk

27:28
Galibiyet

288 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

8 / 3 / 1 KDA · 172 CS

%40,9 KP · 1.130 hasar/dk

18:03
Galibiyet

288 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

4 / 2 / 5 KDA · 242 CS

%37,5 KP · 598,8 hasar/dk

25:49
Profile dön