Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 182
SlimShady profil simgesi

JP · Solo/Duo

SlimShady#JP11

Son formLWLLLLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2330 LP

%53,5

Kazanma oranı

550W · 478L1.028 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Locke · Orta560%81.119,5
Yone · Orta333,3%9,71.307,2
Aurora · Orta333,3%7,71.217,7
Orianna · Orta30%9835
Syndra · Orta10%7,81.036,3
Nautilus · Destek10%1,2252
Zeri · ADC10%9,1363,3
Rakan · Destek1100%1380,4
Jayce · Orta1100%8,51.354
Rell · Destek1100%0,9270,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 13:24:45 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 12:43:18 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 11:54:33 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 10:59:56 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 09:59:58 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 08:34:20 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 07:47:29 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 06:53:59 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 05:27:41 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 04:47:17 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 03:37:28 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 02:58:29 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 01:59:57 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 00:39:29 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
19.10.2026 23:44:39 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
19.10.2026 22:59:52 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
19.10.2026 21:50:18 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
19.10.2026 20:52:13 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
19.10.2026 19:58:48 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
19.10.2026 18:26:48 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 281–300Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

35 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

4 / 5 / 1 KDA · 208 CS

%38,5 KP · 875,9 hasar/dk

22:01
Galibiyet

36 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

12 / 4 / 4 KDA · 215 CS

%41,0 KP · 1.102,4 hasar/dk

25:30
Mağlubiyet

36 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

1 / 4 / 0 KDA · 115 CS

%33,3 KP · 379,1 hasar/dk

15:32
Mağlubiyet

36 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

6 / 6 / 7 KDA · 231 CS

%52,0 KP · 1.036,3 hasar/dk

29:34
Mağlubiyet

36 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

0 / 7 / 10 KDA · 39 CS

%38,5 KP · 252 hasar/dk

33:14
Mağlubiyet

36 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

3 / 4 / 3 KDA · 215 CS

%66,7 KP · 592,8 hasar/dk

24:16
Mağlubiyet

36 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

12 / 6 / 6 KDA · 252 CS

%60,0 KP · 1.659,9 hasar/dk

32:16
Mağlubiyet

36 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

15 / 5 / 6 KDA · 282 CS

%72,4 KP · 1.589,2 hasar/dk

28:18
Mağlubiyet

36 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

14 / 5 / 3 KDA · 217 CS

%63,0 KP · 869,3 hasar/dk

26:14
Galibiyet

36 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

19 / 2 / 3 KDA · 255 CS

%62,9 KP · 1.221,8 hasar/dk

27:39
Mağlubiyet

36 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri · ADC

3 / 5 / 1 KDA · 197 CS

%36,4 KP · 363,3 hasar/dk

21:37
Galibiyet

36 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

4 / 1 / 17 KDA · 26 CS

%61,8 KP · 380,4 hasar/dk

26:43
Galibiyet

36 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

12 / 2 / 10 KDA · 259 CS

%52,4 KP · 1.614,2 hasar/dk

32:26
Mağlubiyet

36 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

6 / 8 / 3 KDA · 219 CS

%42,9 KP · 895,8 hasar/dk

28:43
Mağlubiyet

36 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

1 / 4 / 4 KDA · 201 CS

%33,3 KP · 930,3 hasar/dk

21:15
Galibiyet

37 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

13 / 6 / 8 KDA · 249 CS

%53,8 KP · 1.354 hasar/dk

29:08
Mağlubiyet

37 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

6 / 3 / 8 KDA · 261 CS

%66,7 KP · 981,8 hasar/dk

30:02
Galibiyet

37 gün önce

Rell champion portrait

Rell · Destek

3 / 5 / 22 KDA · 32 CS

%65,8 KP · 270,1 hasar/dk

35:15
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

8 / 5 / 14 KDA · 249 CS

%51,2 KP · 1.456,5 hasar/dk

25:54
Galibiyet

37 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

21 / 5 / 3 KDA · 168 CS

%68,6 KP · 1.508,3 hasar/dk

26:47
Profile dön