Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 182
SlimShady profil simgesi

JP · Solo/Duo

SlimShady#JP11

Son formLLLWWWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2330 LP

%53,5

Kazanma oranı

550W · 478L1.028 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Lissandra · Orta3100%8,41.536,7
Jayce · Orta250%8,41.089,7
Ryze · Orta250%7,6743,3
Aurora · Orta250%9,71.130,1
Ahri · Orta250%9,4743,8
Corki · Orta250%7,91.592,8
LeBlanc · Orta250%8,21.178,2
Corki · ADC10%8,4520,1
Zoe · Orta1100%10787
Orianna · Orta10%9,31.242,8
Viego · Orman10%5,9206,2
Sylas · Orta1100%7,51.024,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 13:57:51 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 12:59:56 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 11:43:25 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 10:51:07 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 09:55:57 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 08:59:55 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 07:53:11 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 06:50:48 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 05:55:10 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 04:58:29 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 03:52:11 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 02:37:37 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 01:29:06 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 00:45:47 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 23:53:58 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 22:24:03 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 21:31:10 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 20:26:15 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 19:43:16 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 18:55:55 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 641–660Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

200 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

3 / 5 / 3 KDA · 165 CS

%60,0 KP · 700,2 hasar/dk

20:49
Mağlubiyet

200 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

2 / 5 / 1 KDA · 182 CS

%30,0 KP · 358,8 hasar/dk

24:27
Mağlubiyet

201 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

1 / 5 / 5 KDA · 225 CS

%40,0 KP · 520,1 hasar/dk

26:42
Galibiyet

205 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

12 / 3 / 13 KDA · 271 CS

%59,5 KP · 1.857,8 hasar/dk

29:49
Galibiyet

205 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

5 / 0 / 2 KDA · 161 CS

%50,0 KP · 787 hasar/dk

16:02
Galibiyet

205 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

14 / 8 / 10 KDA · 265 CS

%70,6 KP · 1.479,2 hasar/dk

29:57
Mağlubiyet

205 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

12 / 4 / 1 KDA · 234 CS

%68,4 KP · 1.159,5 hasar/dk

27:59
Mağlubiyet

205 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

1 / 2 / 3 KDA · 179 CS

%44,4 KP · 583,9 hasar/dk

17:52
Galibiyet

205 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

12 / 8 / 14 KDA · 254 CS

%57,8 KP · 1.743,2 hasar/dk

30:34
Galibiyet

205 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

7 / 7 / 9 KDA · 218 CS

%48,5 KP · 903,6 hasar/dk

24:49
Mağlubiyet

205 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

4 / 4 / 13 KDA · 292 CS

%58,6 KP · 1.242,8 hasar/dk

31:16
Galibiyet

205 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

9 / 0 / 5 KDA · 208 CS

%51,9 KP · 1.122 hasar/dk

23:15
Mağlubiyet

205 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

9 / 13 / 6 KDA · 240 CS

%65,2 KP · 1.442,4 hasar/dk

31:52
Galibiyet

205 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

6 / 12 / 12 KDA · 243 CS

%46,2 KP · 1.131,5 hasar/dk

34:45
Galibiyet

205 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

9 / 1 / 2 KDA · 203 CS

%45,8 KP · 1.100,7 hasar/dk

18:27
Mağlubiyet

205 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

0 / 7 / 0 KDA · 90 CS

%0,0 KP · 206,2 hasar/dk

15:16
Galibiyet

205 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

9 / 13 / 6 KDA · 266 CS

%32,6 KP · 1.127,7 hasar/dk

34:40
Mağlubiyet

208 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

14 / 6 / 8 KDA · 281 CS

%68,8 KP · 1.234,3 hasar/dk

37:26
Galibiyet

208 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

21 / 2 / 7 KDA · 229 CS

%65,1 KP · 1.620,8 hasar/dk

25:15
Galibiyet

208 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

9 / 4 / 4 KDA · 206 CS

%38,2 KP · 1.024,5 hasar/dk

27:33
Profile dön