Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 182
SlimShady profil simgesi

JP · Solo/Duo

SlimShady#JP11

Son formWWWLWLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2330 LP

%53,5

Kazanma oranı

550W · 478L1.028 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Jayce · Orta683,3%9,71.222,2
Orianna · Orta560%9,41.043,8
Rakan · Destek1100%1,1252,1
Zoe · Orta1100%8695
Taliyah · Orta10%7,1794,7
Fiora · Üst10%8,2443,1
Jayce · Üst10%8,4940,3
Viego · Orman1100%8,3895
Ahri · Orta10%8,3402,2
Ryze · Orta10%9,5815,7
Yone · Orta10%8,7711,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 17:16:48 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 16:59:57 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 15:46:37 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 14:53:09 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 13:59:33 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 12:59:56 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 11:43:25 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 10:51:07 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 09:55:57 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 08:59:55 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 07:53:11 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 06:50:48 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 05:55:10 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 04:58:29 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 03:52:11 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 02:37:37 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 01:29:06 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
21.10.2026 00:45:47 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 23:53:58 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
20.10.2026 22:24:03 UTCCHALLENGER I2330550 / 478
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 721–740Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

215 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

1 / 2 / 22 KDA · 32 CS

%79,3 KP · 252,1 hasar/dk

29:48
Galibiyet

215 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

3 / 3 / 4 KDA · 167 CS

%21,9 KP · 695 hasar/dk

20:46
Galibiyet

215 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

18 / 2 / 12 KDA · 311 CS

%69,8 KP · 1.558,2 hasar/dk

30:32
Mağlubiyet

215 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

6 / 9 / 16 KDA · 262 CS

%51,2 KP · 1.107 hasar/dk

31:00
Galibiyet

215 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

9 / 2 / 6 KDA · 288 CS

%57,7 KP · 1.308,8 hasar/dk

28:26
Mağlubiyet

215 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

6 / 9 / 7 KDA · 196 CS

%65,0 KP · 794,7 hasar/dk

27:33
Mağlubiyet

215 gün önce

Fiora champion portrait

Fiora · Üst

2 / 7 / 0 KDA · 201 CS

%6,7 KP · 443,1 hasar/dk

24:27
Mağlubiyet

215 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

4 / 5 / 4 KDA · 237 CS

%50,0 KP · 940,3 hasar/dk

28:22
Galibiyet

215 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

5 / 4 / 6 KDA · 235 CS

%42,3 KP · 930,4 hasar/dk

23:38
Galibiyet

215 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

14 / 6 / 7 KDA · 228 CS

%56,8 KP · 895 hasar/dk

27:25
Mağlubiyet

215 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

4 / 6 / 3 KDA · 192 CS

%43,8 KP · 671,3 hasar/dk

22:55
Galibiyet

215 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

5 / 2 / 7 KDA · 209 CS

%48,0 KP · 1.046,7 hasar/dk

20:04
Galibiyet

215 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

7 / 3 / 12 KDA · 266 CS

%61,3 KP · 1.085 hasar/dk

27:20
Mağlubiyet

215 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

3 / 7 / 0 KDA · 158 CS

%18,8 KP · 402,2 hasar/dk

19:00
Mağlubiyet

215 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

5 / 4 / 6 KDA · 228 CS

%68,8 KP · 1.047 hasar/dk

23:23
Galibiyet

215 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

18 / 5 / 5 KDA · 222 CS

%71,9 KP · 1.688,8 hasar/dk

24:28
Mağlubiyet

216 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

4 / 7 / 7 KDA · 350 CS

%47,8 KP · 815,7 hasar/dk

36:56
Galibiyet

216 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

11 / 6 / 9 KDA · 203 CS

%48,8 KP · 992,7 hasar/dk

24:28
Mağlubiyet

216 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

6 / 12 / 1 KDA · 276 CS

%31,8 KP · 711,9 hasar/dk

31:53
Galibiyet

216 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

9 / 1 / 7 KDA · 266 CS

%57,1 KP · 1.115,9 hasar/dk

25:00
Profile dön