Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.150
Spear Shot profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Spear Shot#1111

Son formLLLWLWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

4272 LP

%53,6

Kazanma oranı

1016W · 880L1.896 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Pantheon · Orman540%6,71.126,8
Pantheon · Orta30%6,9579,4
Lucian · ADC20%7,3540,7
Pantheon · Üst2100%7,3855,5
Pantheon · ADC2100%6,21.222
Jax · Üst10%8,4443,3
Draven · ADC10%8,8970,1
Pantheon · Destek10%0,9594,7
Nautilus · Destek1100%1381,2
Poppy · Üst10%7,3749,6
Jarvan IV · Orman10%5,7414,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 17:15:38 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 16:55:29 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 15:49:51 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 14:52:04 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 13:51:37 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 12:20:58 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 11:23:31 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 10:45:59 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 09:51:01 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 08:57:48 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 07:43:50 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 06:54:40 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 05:18:25 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 04:46:30 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 03:42:39 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 02:59:23 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 01:27:20 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
20.10.2026 00:36:41 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
19.10.2026 23:44:34 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
19.10.2026 22:59:58 UTCCHALLENGER I42721016 / 880
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 321–340Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

84 gün önce

Jax champion portrait

Jax · Üst

1 / 5 / 1 KDA · 199 CS

%18,2 KP · 443,3 hasar/dk

23:36
Mağlubiyet

84 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

4 / 11 / 6 KDA · 160 CS

%35,7 KP · 422,9 hasar/dk

30:40
Mağlubiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orta

3 / 2 / 1 KDA · 192 CS

%16,0 KP · 605,9 hasar/dk

23:45
Galibiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orman

13 / 3 / 7 KDA · 274 CS

%74,1 KP · 1.271,7 hasar/dk

35:21
Mağlubiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orman

8 / 6 / 4 KDA · 224 CS

%36,4 KP · 905,4 hasar/dk

33:44
Galibiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orman

14 / 3 / 9 KDA · 228 CS

%62,2 KP · 1.287,5 hasar/dk

29:27
Mağlubiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orman

11 / 6 / 12 KDA · 229 CS

%62,2 KP · 1.606,1 hasar/dk

33:36
Mağlubiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orman

5 / 12 / 2 KDA · 103 CS

%77,8 KP · 563,4 hasar/dk

21:15
Galibiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Üst

6 / 7 / 7 KDA · 171 CS

%37,1 KP · 911,8 hasar/dk

24:30
Mağlubiyet

84 gün önce

Draven champion portrait

Draven · ADC

8 / 9 / 3 KDA · 222 CS

%39,3 KP · 970,1 hasar/dk

25:12
Mağlubiyet

84 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orta

5 / 5 / 2 KDA · 159 CS

%35,0 KP · 543 hasar/dk

23:20
Galibiyet

85 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · ADC

6 / 10 / 14 KDA · 209 CS

%50,0 KP · 885,6 hasar/dk

35:33
Mağlubiyet

85 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

5 / 7 / 5 KDA · 250 CS

%52,6 KP · 658,4 hasar/dk

26:53
Mağlubiyet

85 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Destek

3 / 9 / 13 KDA · 31 CS

%41,0 KP · 594,7 hasar/dk

33:35
Galibiyet

85 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

2 / 8 / 15 KDA · 26 CS

%56,7 KP · 381,2 hasar/dk

27:14
Mağlubiyet

85 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Üst

4 / 4 / 4 KDA · 181 CS

%42,1 KP · 749,6 hasar/dk

24:57
Mağlubiyet

85 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orta

5 / 6 / 7 KDA · 159 CS

%50,0 KP · 589,2 hasar/dk

26:45
Mağlubiyet

85 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

0 / 9 / 8 KDA · 131 CS

%66,7 KP · 414,3 hasar/dk

23:11
Galibiyet

85 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Üst

6 / 1 / 1 KDA · 118 CS

%70,0 KP · 799,1 hasar/dk

15:28
Galibiyet

85 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · ADC

18 / 8 / 11 KDA · 196 CS

%58,0 KP · 1.558,3 hasar/dk

30:24
Profile dön