Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 708
T1 구름 profil simgesi

KR · Solo/Duo

T1 구름#2007

Son formWLLWWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2557 LP

%53,4

Kazanma oranı

454W · 396L850 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 16 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Bard · Destek666,7%1509
Skarner · Destek366,7%1,1681,4
Karma · Destek250%1532,2
Shen · Destek1100%1,1356,2
Alistar · Destek10%1244,6
Lulu · Destek1100%0,9394,7
Yunara · ADC10%8,81.023,7
Nautilus · Destek10%0,8370,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 16:56:18 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 15:50:57 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 14:39:25 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 13:39:01 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 12:54:53 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 11:47:34 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 10:48:34 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 09:54:08 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 08:59:29 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 07:41:15 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 06:53:54 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 05:52:44 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 04:55:55 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 03:58:38 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 02:55:38 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 01:59:45 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
20.10.2026 00:54:51 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
19.10.2026 23:59:47 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
19.10.2026 22:50:34 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
19.10.2026 21:18:58 UTCCHALLENGER I2557454 / 396
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 341–360Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön
T1 구름#2007 — Maç Geçmişi | MacroDiff