Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 86
Tantura profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Tantura#1948

Son formLWLLWWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3531 LP

%66,9

Kazanma oranı

380W · 188L568 Maçlar

Dereceli sıra

Salt III

85 LP

%33,3

Kazanma oranı

2W · 4L6 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Aurelion Sol · Orta875%7,11.113,6
Zed · Orta560%6,1768,8
Yasuo · ADC10%6,8989,7
Corki · Orta1100%9708,2
Nasus · Üst1100%7,1544
Zed · Üst1100%8,31.015,2
Malzahar · Orta1100%8,7496,5
Swain · Orta1100%8,81.472,5
Xerath · Orta1100%7,61.123,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 21:50:35 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 20:47:06 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 19:41:22 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 18:50:30 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 17:38:24 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 16:43:04 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 15:47:34 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 14:57:24 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 13:38:51 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 12:53:28 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 11:47:27 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 10:48:36 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 09:53:12 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 08:59:59 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 07:40:22 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 06:34:16 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 05:52:41 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 04:54:40 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 03:57:44 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
20.10.2026 02:56:21 UTCCHALLENGER I3531380 / 188
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 501–520Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

222 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · ADC

6 / 8 / 14 KDA · 217 CS

%51,3 KP · 989,7 hasar/dk

31:50
Galibiyet

222 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

6 / 1 / 4 KDA · 166 CS

%40,0 KP · 708,2 hasar/dk

18:27
Mağlubiyet

222 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

1 / 4 / 8 KDA · 108 CS

%64,3 KP · 717,2 hasar/dk

15:18
Mağlubiyet

222 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

12 / 7 / 9 KDA · 243 CS

%53,8 KP · 965,4 hasar/dk

36:45
Galibiyet

224 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

1 / 5 / 9 KDA · 191 CS

%41,7 KP · 768 hasar/dk

25:35
Galibiyet

226 gün önce

Nasus champion portrait

Nasus · Üst

4 / 4 / 3 KDA · 172 CS

%31,8 KP · 544 hasar/dk

24:13
Mağlubiyet

227 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

1 / 10 / 9 KDA · 201 CS

%38,5 KP · 967,5 hasar/dk

29:55
Galibiyet

227 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

14 / 2 / 7 KDA · 155 CS

%53,8 KP · 1.830,8 hasar/dk

19:10
Galibiyet

227 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

13 / 4 / 5 KDA · 201 CS

%54,5 KP · 1.087,8 hasar/dk

33:22
Galibiyet

227 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

13 / 4 / 5 KDA · 191 CS

%56,3 KP · 1.176,4 hasar/dk

23:41
Galibiyet

228 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

5 / 5 / 8 KDA · 189 CS

%40,6 KP · 782,3 hasar/dk

27:26
Galibiyet

228 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Üst

9 / 3 / 6 KDA · 214 CS

%45,5 KP · 1.015,2 hasar/dk

25:42
Mağlubiyet

228 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

0 / 1 / 0 KDA · 0 CS

%0,0 KP · 532,4 hasar/dk

1:11
Galibiyet

229 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Orta

3 / 3 / 2 KDA · 171 CS

%21,7 KP · 496,5 hasar/dk

19:38
Galibiyet

229 gün önce

Swain champion portrait

Swain · Orta

8 / 4 / 17 KDA · 229 CS

%53,2 KP · 1.472,5 hasar/dk

26:03
Galibiyet

229 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

10 / 5 / 13 KDA · 210 CS

%63,9 KP · 1.117,8 hasar/dk

28:57
Galibiyet

229 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

10 / 5 / 15 KDA · 175 CS

%67,6 KP · 1.228,7 hasar/dk

25:49
Galibiyet

229 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

4 / 0 / 1 KDA · 131 CS

%31,3 KP · 671,1 hasar/dk

15:15
Galibiyet

229 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

7 / 4 / 15 KDA · 200 CS

%51,2 KP · 1.123,3 hasar/dk

26:11
Galibiyet

229 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

7 / 6 / 13 KDA · 270 CS

%42,6 KP · 907,3 hasar/dk

35:42
Profile dön