Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 545
Tactical0 profil simgesi

NA · Solo/Duo

Tactical0#NA1

Son formLLLWLLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3031 LP

%58,2

Kazanma oranı

380W · 273L653 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Cassiopeia · ADC366,7%8,3906,5
Jhin · ADC250%9,5773,9
Sion · Üst2100%7,1890,4
Lucian · ADC20%9,1944,7
Taliyah · ADC10%9,41.018,6
Alistar · Destek10%0,6229,1
Yunara · ADC10%11,1757,4
Syndra · ADC10%9,5833,6
Lux · ADC1100%10,2716,9
Seraphine · ADC10%9,3435,3
Viktor · ADC1100%8,91.086,3
Caitlyn · ADC10%10,31.033,1
Jinx · ADC10%9,3866,3
Aphelios · ADC10%10,7936,6
Ezreal · ADC10%9,9848,8

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 19:29:30 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 18:25:04 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 17:17:23 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 16:29:30 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 15:20:56 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 14:59:29 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 13:26:57 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 12:43:18 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 11:45:05 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 10:46:13 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 09:59:25 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 08:33:56 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 07:43:14 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 06:53:56 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 05:17:02 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 04:47:12 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 03:39:15 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 02:54:05 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 01:27:34 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
20.10.2026 00:48:32 UTCCHALLENGER I3031380 / 273
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 301–320Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

94 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · ADC

5 / 5 / 13 KDA · 287 CS

%50,0 KP · 1.018,6 hasar/dk

30:37
Mağlubiyet

94 gün önce

Alistar champion portrait

Alistar · Destek

1 / 10 / 21 KDA · 18 CS

%64,7 KP · 229,1 hasar/dk

30:43
Mağlubiyet

95 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

7 / 6 / 5 KDA · 319 CS

%35,3 KP · 757,4 hasar/dk

28:40
Galibiyet

95 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

7 / 2 / 14 KDA · 386 CS

%47,7 KP · 731,7 hasar/dk

38:16
Mağlubiyet

96 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

3 / 5 / 3 KDA · 229 CS

%37,5 KP · 833,6 hasar/dk

24:00
Mağlubiyet

96 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · ADC

9 / 8 / 19 KDA · 390 CS

%70,0 KP · 966,8 hasar/dk

43:36
Galibiyet

96 gün önce

Lux champion portrait

Lux · ADC

5 / 1 / 12 KDA · 291 CS

%45,9 KP · 716,9 hasar/dk

28:36
Galibiyet

96 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

5 / 6 / 7 KDA · 171 CS

%26,7 KP · 626,8 hasar/dk

28:11
Mağlubiyet

96 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

3 / 3 / 2 KDA · 190 CS

%45,5 KP · 435,3 hasar/dk

20:28
Galibiyet

96 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · ADC

4 / 3 / 0 KDA · 127 CS

%28,6 KP · 797,6 hasar/dk

15:27
Galibiyet

96 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · ADC

4 / 1 / 3 KDA · 120 CS

%50,0 KP · 955 hasar/dk

15:15
Galibiyet

96 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

12 / 1 / 9 KDA · 261 CS

%51,2 KP · 1.086,3 hasar/dk

29:17
Galibiyet

98 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

13 / 3 / 7 KDA · 208 CS

%60,6 KP · 1.154,1 hasar/dk

25:45
Mağlubiyet

98 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

3 / 3 / 8 KDA · 285 CS

%40,7 KP · 816 hasar/dk

31:59
Mağlubiyet

98 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

4 / 3 / 2 KDA · 203 CS

%46,2 KP · 547 hasar/dk

20:35
Mağlubiyet

98 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

6 / 2 / 1 KDA · 296 CS

%50,0 KP · 1.033,1 hasar/dk

28:45
Mağlubiyet

98 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

5 / 3 / 7 KDA · 305 CS

%63,2 KP · 866,3 hasar/dk

32:42
Mağlubiyet

98 gün önce

Aphelios champion portrait

Aphelios · ADC

8 / 5 / 2 KDA · 286 CS

%62,5 KP · 936,6 hasar/dk

26:42
Mağlubiyet

98 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

12 / 10 / 14 KDA · 312 CS

%53,1 KP · 1.342,3 hasar/dk

37:33
Mağlubiyet

98 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

7 / 7 / 5 KDA · 250 CS

%70,6 KP · 848,8 hasar/dk

25:13
Profile dön