Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 760
TopK1ng profil simgesi

JP · Solo/Duo

TopK1ng#mnt

Son formLLWWWLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

1846 LP

%56,0

Kazanma oranı

211W · 166L377 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

75 LP

%80,0

Kazanma oranı

8W · 2L10 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Jayce · Üst475%9,5902,5
Renekton · Üst333,3%9700,6
Yone · Üst366,7%9,11.041
Gnar · Üst20%9,11.137,8
Rumble · Üst250%7,61.268,4
Gangplank · Üst1100%8,8941,3
Sylas · Üst1100%8,9895,5
Ahri · Orta1100%9,41.492,9
Karma · Destek1100%0,9477,7
Brand · ADC1100%8,81.419,6
Vi · Orman1100%9,21.150,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 11:44:27 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 10:46:39 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 09:59:14 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 08:57:14 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 07:43:51 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 06:54:46 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 05:40:23 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 04:49:48 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 03:55:06 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 02:21:08 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 01:31:06 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
20.10.2026 00:36:27 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
19.10.2026 23:54:39 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
19.10.2026 22:59:59 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
19.10.2026 21:13:24 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
19.10.2026 20:22:37 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
19.10.2026 19:55:30 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
19.10.2026 18:28:12 UTCCHALLENGER I1846211 / 166
19.10.2026 17:40:32 UTCCHALLENGER I1886211 / 164
19.10.2026 16:51:09 UTCCHALLENGER I1886211 / 164
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 281–300Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

164 gün önce

Gnar champion portrait

Gnar · Üst

5 / 3 / 2 KDA · 246 CS

%25,9 KP · 819,2 hasar/dk

26:49
Mağlubiyet

164 gün önce

Rumble champion portrait

Rumble · Üst

6 / 5 / 10 KDA · 239 CS

%55,2 KP · 1.513,5 hasar/dk

28:22
Galibiyet

166 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

5 / 4 / 7 KDA · 236 CS

%75,0 KP · 1.085,7 hasar/dk

24:46
Galibiyet

166 gün önce

Gangplank champion portrait

Gangplank · Üst

6 / 4 / 12 KDA · 252 CS

%45,0 KP · 941,3 hasar/dk

28:31
Galibiyet

170 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

5 / 1 / 5 KDA · 236 CS

%40,0 KP · 883,5 hasar/dk

23:13
Mağlubiyet

170 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

2 / 6 / 3 KDA · 207 CS

%38,5 KP · 604,5 hasar/dk

23:31
Mağlubiyet

170 gün önce

Renekton champion portrait

Renekton · Üst

4 / 6 / 5 KDA · 256 CS

%31,0 KP · 511,9 hasar/dk

28:45
Galibiyet

170 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Üst

4 / 1 / 0 KDA · 144 CS

%17,4 KP · 895,5 hasar/dk

16:06
Mağlubiyet

170 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

0 / 7 / 2 KDA · 218 CS

%16,7 KP · 891,1 hasar/dk

24:55
Galibiyet

172 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

7 / 3 / 7 KDA · 257 CS

%48,3 KP · 949,9 hasar/dk

29:53
Galibiyet

172 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

8 / 1 / 2 KDA · 227 CS

%26,3 KP · 1.036,4 hasar/dk

23:44
Galibiyet

172 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

20 / 3 / 8 KDA · 263 CS

%60,9 KP · 1.492,9 hasar/dk

28:07
Galibiyet

172 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

4 / 3 / 15 KDA · 23 CS

%61,3 KP · 477,7 hasar/dk

26:24
Galibiyet

172 gün önce

Brand champion portrait

Brand · ADC

14 / 8 / 10 KDA · 302 CS

%55,8 KP · 1.419,6 hasar/dk

34:23
Galibiyet

172 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

14 / 1 / 4 KDA · 222 CS

%64,3 KP · 1.150,4 hasar/dk

24:08
Galibiyet

173 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

15 / 2 / 12 KDA · 358 CS

%71,1 KP · 1.282 hasar/dk

36:02
Galibiyet

181 gün önce

Rumble champion portrait

Rumble · Üst

9 / 3 / 10 KDA · 213 CS

%63,3 KP · 1.023,2 hasar/dk

31:29
Mağlubiyet

181 gün önce

Renekton champion portrait

Renekton · Üst

10 / 4 / 5 KDA · 267 CS

%60,0 KP · 760,5 hasar/dk

32:12
Mağlubiyet

181 gün önce

Gnar champion portrait

Gnar · Üst

11 / 3 / 10 KDA · 359 CS

%61,8 KP · 1.456,3 hasar/dk

39:53
Galibiyet

185 gün önce

Renekton champion portrait

Renekton · Üst

10 / 1 / 1 KDA · 158 CS

%57,9 KP · 829,4 hasar/dk

16:01
Profile dön