Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 780
Zorby profil simgesi

EUN · Solo/Duo

Zorby#zzzz

Son formLWWWLLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3732 LP

%64,0

Kazanma oranı

368W · 207L575 Maçlar

Dereceli Esnek

Master I

100 LP

%76,2

Kazanma oranı

176W · 55L231 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Zoe · Üst742,9%7,6978,7
Zoe · Orta366,7%8,81.047,2
Illaoi · Üst2100%9,6882,9
Lee Sin · Orman1100%8,2749,5
Zoe · Orman10%5,91.080,8
Mordekaiser · Üst1100%9,61.036,2
Kennen · Üst1100%7,9673,7
Illaoi · Orta1100%7,91.371,2
Vex · Orta1100%7,5661
Malphite · Orta1100%7,91.082,3
Sylas · Üst10%6,11.284,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 17:13:47 UTCCHALLENGER I3732368 / 207
20.10.2026 16:58:53 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 15:19:56 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 14:59:01 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 13:49:38 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 12:47:44 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 11:55:49 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 10:55:23 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 09:57:01 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 08:33:48 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 07:53:49 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 06:56:33 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 05:31:27 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 04:22:19 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 03:39:20 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 02:54:05 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 01:40:54 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
20.10.2026 00:36:41 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
19.10.2026 23:45:21 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
19.10.2026 22:59:33 UTCCHALLENGER I3707367 / 207
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 321–340Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

63 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

3 / 4 / 4 KDA · 282 CS

%35,0 KP · 852,5 hasar/dk

30:50
Galibiyet

63 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

11 / 2 / 9 KDA · 237 CS

%54,1 KP · 1.264,5 hasar/dk

27:49
Galibiyet

63 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

5 / 0 / 6 KDA · 196 CS

%55,0 KP · 1.024,7 hasar/dk

22:20
Galibiyet

63 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

11 / 2 / 6 KDA · 227 CS

%50,0 KP · 749,5 hasar/dk

27:46
Mağlubiyet

63 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orman

11 / 10 / 8 KDA · 193 CS

%65,5 KP · 1.080,8 hasar/dk

32:47
Mağlubiyet

63 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Üst

4 / 6 / 4 KDA · 150 CS

%42,1 KP · 860,6 hasar/dk

24:24
Galibiyet

64 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Üst

9 / 2 / 2 KDA · 220 CS

%45,8 KP · 852,5 hasar/dk

24:28
Galibiyet

64 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Üst

4 / 0 / 5 KDA · 103 CS

%47,4 KP · 539 hasar/dk

15:11
Mağlubiyet

64 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Üst

4 / 4 / 9 KDA · 221 CS

%34,2 KP · 1.074,7 hasar/dk

28:41
Mağlubiyet

64 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Üst

7 / 2 / 15 KDA · 243 CS

%64,7 KP · 1.079,6 hasar/dk

32:23
Galibiyet

64 gün önce

Illaoi champion portrait

Illaoi · Üst

1 / 0 / 1 KDA · 177 CS

%11,8 KP · 753,9 hasar/dk

19:31
Galibiyet

64 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Üst

5 / 4 / 8 KDA · 212 CS

%31,7 KP · 1.275,8 hasar/dk

25:54
Galibiyet

64 gün önce

Mordekaiser champion portrait

Mordekaiser · Üst

7 / 3 / 0 KDA · 219 CS

%18,9 KP · 1.036,2 hasar/dk

22:43
Galibiyet

64 gün önce

Kennen champion portrait

Kennen · Üst

1 / 3 / 1 KDA · 129 CS

%12,5 KP · 673,7 hasar/dk

16:18
Galibiyet

64 gün önce

Illaoi champion portrait

Illaoi · Orta

11 / 7 / 6 KDA · 159 CS

%40,5 KP · 1.371,2 hasar/dk

20:02
Galibiyet

64 gün önce

Illaoi champion portrait

Illaoi · Üst

4 / 3 / 4 KDA · 212 CS

%28,6 KP · 1.011,9 hasar/dk

21:08
Galibiyet

64 gün önce

Vex champion portrait

Vex · Orta

4 / 4 / 6 KDA · 197 CS

%38,5 KP · 661 hasar/dk

26:20
Galibiyet

64 gün önce

Malphite champion portrait

Malphite · Orta

6 / 3 / 7 KDA · 182 CS

%52,0 KP · 1.082,3 hasar/dk

22:54
Mağlubiyet

64 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Üst

15 / 9 / 13 KDA · 188 CS

%60,9 KP · 1.284,2 hasar/dk

30:45
Mağlubiyet

65 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Üst

7 / 3 / 6 KDA · 208 CS

%40,6 KP · 1.168,9 hasar/dk

26:36
Profile dön