Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.339
Zven profil simgesi

NA · Solo/Duo

Zven#S16XD

Son formWLLLWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3156 LP

%54,5

Kazanma oranı

848W · 709L1.557 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Nautilus · Destek333,3%1,1356,5
Kalista · ADC333,3%8,6970,9
Ziggs · ADC250%101.340,9
Tristana · ADC250%8750,5
Aphelios · ADC250%7,6937,8
Lulu · Destek1100%1,3340,6
Karthus · ADC10%8,51.288
Sivir · ADC1100%9,7713,6
Twitch · ADC1100%71.038,9
Syndra · ADC10%8,9678,7
Jinx · ADC10%7,4376,9
Yunara · ADC1100%11,61.923,4
Viktor · ADC10%9,1702,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 01:38:07 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
20.10.2026 00:56:07 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 23:59:50 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 22:14:08 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 21:18:58 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 20:34:19 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 19:26:11 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 18:56:31 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 17:42:37 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 16:53:43 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 15:52:30 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 14:41:06 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 13:47:21 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 12:55:23 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 11:32:59 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 10:48:58 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 08:40:50 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 07:30:34 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
19.10.2026 06:47:54 UTCCHALLENGER I3126847 / 709
19.10.2026 05:44:44 UTCCHALLENGER I3096846 / 709
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 121–140Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

17 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

2 / 1 / 16 KDA · 28 CS

%72,0 KP · 340,6 hasar/dk

22:02
Mağlubiyet

17 gün önce

Ziggs champion portrait

Ziggs · ADC

13 / 4 / 7 KDA · 293 CS

%71,4 KP · 1.297,2 hasar/dk

32:20
Mağlubiyet

17 gün önce

Karthus champion portrait

Karthus · ADC

5 / 8 / 10 KDA · 224 CS

%46,9 KP · 1.288 hasar/dk

26:23
Mağlubiyet

17 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

6 / 9 / 32 KDA · 34 CS

%67,9 KP · 488,4 hasar/dk

36:32
Galibiyet

17 gün önce

Sivir champion portrait

Sivir · ADC

5 / 3 / 7 KDA · 224 CS

%40,0 KP · 713,6 hasar/dk

22:59
Galibiyet

17 gün önce

Ziggs champion portrait

Ziggs · ADC

13 / 2 / 7 KDA · 289 CS

%50,0 KP · 1.384,6 hasar/dk

26:44
Galibiyet

17 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

7 / 6 / 9 KDA · 326 CS

%47,1 KP · 1.303,5 hasar/dk

34:06
Galibiyet

17 gün önce

Twitch champion portrait

Twitch · ADC

9 / 6 / 9 KDA · 165 CS

%56,3 KP · 1.038,9 hasar/dk

23:39
Mağlubiyet

17 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

3 / 6 / 4 KDA · 234 CS

%36,8 KP · 678,7 hasar/dk

26:16
Mağlubiyet

17 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

1 / 12 / 9 KDA · 234 CS

%37,0 KP · 376,9 hasar/dk

31:41
Mağlubiyet

17 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

6 / 9 / 7 KDA · 196 CS

%65,0 KP · 982,8 hasar/dk

23:59
Mağlubiyet

17 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

2 / 2 / 0 KDA · 62 CS

%33,3 KP · 543,3 hasar/dk

9:03
Galibiyet

18 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

11 / 1 / 3 KDA · 136 CS

%48,3 KP · 957,7 hasar/dk

15:11
Galibiyet

19 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

16 / 0 / 3 KDA · 220 CS

%67,9 KP · 1.923,4 hasar/dk

19:00
Mağlubiyet

19 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

3 / 6 / 7 KDA · 298 CS

%47,6 KP · 702,4 hasar/dk

32:55
Mağlubiyet

19 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

0 / 5 / 3 KDA · 26 CS

%50,0 KP · 235,6 hasar/dk

19:27
Galibiyet

19 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

1 / 2 / 26 KDA · 35 CS

%65,9 KP · 345,6 hasar/dk

28:32
Mağlubiyet

19 gün önce

Aphelios champion portrait

Aphelios · ADC

1 / 10 / 3 KDA · 184 CS

%33,3 KP · 544,1 hasar/dk

23:29
Galibiyet

20 gün önce

Aphelios champion portrait

Aphelios · ADC

14 / 11 / 4 KDA · 235 CS

%45,0 KP · 1.331,4 hasar/dk

31:34
Mağlubiyet

20 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

4 / 7 / 3 KDA · 229 CS

%31,8 KP · 626,4 hasar/dk

28:58
Profile dön
Zven#S16XD — Maç Geçmişi | MacroDiff