Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.339
Zven profil simgesi

NA · Solo/Duo

Zven#S16XD

Son formLWLWLLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3216 LP

%54,5

Kazanma oranı

850W · 710L1.560 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Yunara · ADC560%9,6902,1
Seraphine · ADC540%8,6631,7
Jhin · ADC366,7%8,9954,9
Ezreal · ADC2100%9,4855,2
Viktor · ADC1100%9,5733
Annie · Orta10%7,3480,1
Corki · ADC10%8744,8
Caitlyn · ADC1100%9,71.195,8
Sion · Üst10%7,4299,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 19:42:08 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 18:56:30 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 17:59:23 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 16:38:47 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 15:54:41 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 14:59:35 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 13:54:15 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 12:54:49 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 11:47:52 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 10:49:06 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 09:54:56 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 08:59:59 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 07:52:00 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 06:44:00 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 05:54:36 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 04:56:30 UTCCHALLENGER I3216850 / 710
20.10.2026 03:59:43 UTCCHALLENGER I3246850 / 709
20.10.2026 02:32:25 UTCCHALLENGER I3216849 / 709
20.10.2026 01:59:13 UTCCHALLENGER I3216849 / 709
20.10.2026 00:56:07 UTCCHALLENGER I3156848 / 709
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 421–440Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

48 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

3 / 4 / 2 KDA · 135 CS

%45,5 KP · 678,7 hasar/dk

15:22
Galibiyet

48 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

5 / 1 / 3 KDA · 259 CS

%42,1 KP · 733 hasar/dk

27:08
Mağlubiyet

48 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

6 / 6 / 3 KDA · 270 CS

%37,5 KP · 872,1 hasar/dk

28:29
Galibiyet

48 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

10 / 6 / 13 KDA · 332 CS

%57,5 KP · 1.259,5 hasar/dk

35:50
Mağlubiyet

48 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Orta

1 / 9 / 3 KDA · 230 CS

%20,0 KP · 480,1 hasar/dk

31:30
Mağlubiyet

48 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

1 / 1 / 2 KDA · 142 CS

%50,0 KP · 420,3 hasar/dk

15:18
Mağlubiyet

48 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

4 / 8 / 2 KDA · 210 CS

%37,5 KP · 744,8 hasar/dk

26:08
Galibiyet

48 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

2 / 0 / 2 KDA · 149 CS

%26,7 KP · 689,7 hasar/dk

15:41
Mağlubiyet

48 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

1 / 8 / 2 KDA · 143 CS

%33,3 KP · 359,6 hasar/dk

18:18
Mağlubiyet

48 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

6 / 5 / 8 KDA · 250 CS

%53,8 KP · 649,1 hasar/dk

27:02
Galibiyet

48 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

8 / 3 / 11 KDA · 199 CS

%59,4 KP · 1.143,5 hasar/dk

25:44
Galibiyet

54 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

11 / 2 / 4 KDA · 305 CS

%55,6 KP · 1.195,8 hasar/dk

31:18
Galibiyet

54 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

7 / 0 / 8 KDA · 244 CS

%55,6 KP · 1.010,4 hasar/dk

22:26
Mağlubiyet

54 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

3 / 4 / 9 KDA · 318 CS

%54,5 KP · 938,4 hasar/dk

36:16
Galibiyet

54 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

10 / 4 / 13 KDA · 260 CS

%67,6 KP · 923 hasar/dk

29:42
Galibiyet

54 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

3 / 0 / 5 KDA · 159 CS

%53,3 KP · 787,4 hasar/dk

16:07
Mağlubiyet

54 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

1 / 1 / 0 KDA · 112 CS

%33,3 KP · 299,7 hasar/dk

15:11
Galibiyet

54 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

10 / 2 / 10 KDA · 195 CS

%58,8 KP · 1.072,1 hasar/dk

19:57
Galibiyet

54 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

4 / 4 / 13 KDA · 256 CS

%48,6 KP · 763,7 hasar/dk

30:30
Galibiyet

54 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

1 / 5 / 17 KDA · 232 CS

%47,4 KP · 676,7 hasar/dk

27:01
Profile dön