Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 391
alix de souza profil simgesi

EUW · Solo/Duo

alix de souza#1453

Son formLLLLWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3499 LP

%55,1

Kazanma oranı

637W · 520L1.157 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Aurora · Orta450%9,1819,6
Ezreal · ADC333,3%8,61.127,7
Irelia · Üst366,7%10,6953,5
Syndra · Orta20%10,2635,3
Yone · Orta250%9,1980,2
Yone · Üst250%9,11.105,6
Akali · Orta250%9,9854,5
Ryze · Orta10%8,8737,8
Ahri · Orta1100%9,61.668,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 07:31:07 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 06:53:22 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 05:58:50 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 04:55:33 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 03:50:11 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 02:47:03 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 01:50:39 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 00:56:04 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 23:52:54 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 22:43:20 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 21:32:49 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 20:26:49 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 19:45:53 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 18:42:13 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 17:46:40 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 16:45:43 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 15:45:57 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 14:39:01 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 13:41:35 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 12:47:11 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 641–660Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

127 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

10 / 3 / 8 KDA · 230 CS

%78,3 KP · 1.259 hasar/dk

26:54
Mağlubiyet

127 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

5 / 7 / 4 KDA · 250 CS

%36,0 KP · 737,8 hasar/dk

28:15
Mağlubiyet

127 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

0 / 3 / 1 KDA · 252 CS

%11,1 KP · 547,5 hasar/dk

21:49
Mağlubiyet

127 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

4 / 6 / 4 KDA · 234 CS

%66,7 KP · 761,9 hasar/dk

28:33
Galibiyet

127 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

7 / 2 / 6 KDA · 228 CS

%40,6 KP · 1.198,4 hasar/dk

22:49
Galibiyet

128 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

7 / 7 / 10 KDA · 268 CS

%42,5 KP · 1.369 hasar/dk

31:33
Galibiyet

128 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

4 / 2 / 7 KDA · 244 CS

%42,3 KP · 815,1 hasar/dk

27:48
Mağlubiyet

128 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

4 / 3 / 0 KDA · 212 CS

%36,4 KP · 776,7 hasar/dk

24:40
Mağlubiyet

128 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

4 / 8 / 5 KDA · 209 CS

%42,9 KP · 1.176,6 hasar/dk

26:51
Mağlubiyet

128 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

6 / 5 / 0 KDA · 256 CS

%35,3 KP · 842,1 hasar/dk

26:21
Mağlubiyet

128 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

8 / 5 / 1 KDA · 261 CS

%36,0 KP · 900 hasar/dk

27:26
Galibiyet

128 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

10 / 2 / 4 KDA · 264 CS

%36,8 KP · 809 hasar/dk

25:56
Mağlubiyet

128 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Üst

2 / 6 / 2 KDA · 265 CS

%30,8 KP · 685,8 hasar/dk

26:19
Galibiyet

128 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

14 / 10 / 13 KDA · 356 CS

%60,0 KP · 1.429,7 hasar/dk

38:07
Galibiyet

128 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

4 / 2 / 3 KDA · 213 CS

%21,2 KP · 507,6 hasar/dk

19:59
Mağlubiyet

129 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

4 / 7 / 3 KDA · 256 CS

%35,0 KP · 696,5 hasar/dk

30:15
Galibiyet

129 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Üst

9 / 1 / 2 KDA · 165 CS

%52,4 KP · 1.017,4 hasar/dk

15:17
Mağlubiyet

129 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

4 / 8 / 4 KDA · 256 CS

%38,1 KP · 723 hasar/dk

29:11
Galibiyet

129 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

15 / 2 / 18 KDA · 274 CS

%80,5 KP · 1.668,4 hasar/dk

28:26
Galibiyet

129 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Üst

11 / 3 / 5 KDA · 234 CS

%69,6 KP · 1.157,3 hasar/dk

21:28
Profile dön