Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 392
alix de souza profil simgesi

EUW · Solo/Duo

alix de souza#1453

Son formLLWLWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3474 LP

%55,0

Kazanma oranı

641W · 524L1.165 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Akali · Orta333,3%9,21.178
Yone · Orta366,7%10,71.634,3
Zed · Orta3100%8,8867,9
Syndra · Orta366,7%9,61.488,9
Orianna · Orta2100%101.588,8
Sylas · Orta10%8,71.393,3
Ambessa · Orman10%8,51.074,9
Cassiopeia · Orta1100%8,91.313,4
Ryze · Orta1100%9,61.205,2
Aurora · Orta1100%8,61.225,7
Ezreal · ADC1100%9,31.663,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 18:50:21 UTCCHALLENGER I3474641 / 524
21.10.2026 17:59:37 UTCCHALLENGER I3474641 / 524
21.10.2026 16:59:44 UTCCHALLENGER I3474641 / 524
21.10.2026 15:54:42 UTCCHALLENGER I3474641 / 524
21.10.2026 14:47:58 UTCCHALLENGER I3474641 / 524
21.10.2026 13:41:47 UTCCHALLENGER I3507641 / 523
21.10.2026 12:39:47 UTCCHALLENGER I3480640 / 523
21.10.2026 11:40:42 UTCCHALLENGER I3513640 / 522
21.10.2026 10:51:07 UTCCHALLENGER I3486639 / 522
21.10.2026 09:55:37 UTCCHALLENGER I3492638 / 521
21.10.2026 08:23:39 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 07:38:08 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 06:53:22 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 05:58:50 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 04:55:33 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 03:50:11 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 02:47:03 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 01:50:39 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
21.10.2026 00:56:04 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
20.10.2026 23:52:54 UTCCHALLENGER I3499637 / 520
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 881–900Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

172 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

9 / 8 / 2 KDA · 223 CS

%55,0 KP · 1.200,7 hasar/dk

25:09
Mağlubiyet

172 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

12 / 7 / 8 KDA · 300 CS

%58,8 KP · 1.393,3 hasar/dk

34:21
Galibiyet

172 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

10 / 3 / 7 KDA · 250 CS

%63,0 KP · 1.083,7 hasar/dk

25:58
Mağlubiyet

172 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orman

16 / 6 / 7 KDA · 313 CS

%63,9 KP · 1.074,9 hasar/dk

36:42
Galibiyet

173 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

14 / 4 / 8 KDA · 250 CS

%46,8 KP · 1.313,4 hasar/dk

28:08
Galibiyet

173 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

16 / 3 / 5 KDA · 263 CS

%58,3 KP · 1.595,5 hasar/dk

24:52
Galibiyet

173 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

5 / 6 / 1 KDA · 210 CS

%20,0 KP · 840,5 hasar/dk

24:14
Galibiyet

173 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

7 / 7 / 4 KDA · 196 CS

%31,4 KP · 863,7 hasar/dk

23:14
Galibiyet

173 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

11 / 6 / 10 KDA · 194 CS

%67,7 KP · 1.205,2 hasar/dk

20:15
Galibiyet

173 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

18 / 1 / 10 KDA · 254 CS

%70,0 KP · 2.093,9 hasar/dk

24:30
Mağlubiyet

173 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

1 / 8 / 7 KDA · 289 CS

%40,0 KP · 872 hasar/dk

30:53
Galibiyet

173 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

17 / 3 / 4 KDA · 250 CS

%60,0 KP · 1.982,3 hasar/dk

23:25
Galibiyet

173 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

20 / 2 / 6 KDA · 294 CS

%60,5 KP · 2.120,5 hasar/dk

30:42
Galibiyet

174 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

13 / 6 / 4 KDA · 287 CS

%38,6 KP · 1.225,7 hasar/dk

33:15
Galibiyet

174 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

11 / 8 / 21 KDA · 392 CS

%58,2 KP · 1.663,9 hasar/dk

42:14
Mağlubiyet

174 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

12 / 5 / 3 KDA · 246 CS

%71,4 KP · 998,8 hasar/dk

24:52
Galibiyet

174 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

15 / 5 / 4 KDA · 263 CS

%46,3 KP · 1.334,6 hasar/dk

29:30
Mağlubiyet

174 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

14 / 6 / 5 KDA · 343 CS

%73,1 KP · 1.325 hasar/dk

32:03
Galibiyet

174 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

5 / 0 / 3 KDA · 171 CS

%50,0 KP · 899,5 hasar/dk

18:41
Galibiyet

174 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

13 / 8 / 9 KDA · 345 CS

%53,7 KP · 1.474,2 hasar/dk

34:45
Profile dön