Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.517
guigs profil simgesi

BR · Solo/Duo

guigs#00000

Son formWWWWLLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

BR

Solo/Duo

Challenger I

2797 LP

%57,4

Kazanma oranı

517W · 384L901 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

75 LP

%60,0

Kazanma oranı

3W · 2L5 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Pyke · Destek475%1,3680,1
Anivia · Destek333,3%1,3547,9
Renata Glasc · Destek2100%1327
Camille · Destek250%0,8702,2
Neeko · Destek1100%1,3601,9
Rell · Destek10%1,1395,2
Orianna · Orta10%9,61.057,3
Poppy · Destek1100%1689,4
Morgana · Destek1100%1,3407,2
Nami · Destek10%1456,9
Bard · Destek10%1570,1
Seraphine · Destek10%2406,6
Thresh · Destek1100%0,7302,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 10:34:02 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 09:54:18 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 08:57:01 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 07:34:34 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 06:55:00 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 05:54:34 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 04:56:55 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 03:54:02 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 02:59:07 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 01:25:34 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
21.10.2026 00:22:51 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 23:55:42 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 22:50:22 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 21:51:12 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 20:46:00 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 19:51:29 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 18:55:18 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 17:54:28 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 16:54:14 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
20.10.2026 15:53:01 UTCCHALLENGER I2797517 / 384
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 741–760Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

174 gün önce

Renata Glasc champion portrait

Renata Glasc · Destek

1 / 1 / 14 KDA · 21 CS

%42,9 KP · 343,2 hasar/dk

21:13
Galibiyet

174 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

15 / 4 / 16 KDA · 46 CS

%66,0 KP · 905,6 hasar/dk

27:37
Galibiyet

174 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

7 / 2 / 12 KDA · 18 CS

%86,4 KP · 877 hasar/dk

18:46
Galibiyet

174 gün önce

Neeko champion portrait

Neeko · Destek

0 / 4 / 20 KDA · 39 CS

%80,0 KP · 601,9 hasar/dk

30:03
Mağlubiyet

176 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

3 / 7 / 3 KDA · 36 CS

%37,5 KP · 255,9 hasar/dk

30:39
Mağlubiyet

176 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Destek

3 / 8 / 9 KDA · 37 CS

%52,2 KP · 675,2 hasar/dk

24:24
Mağlubiyet

176 gün önce

Rell champion portrait

Rell · Destek

3 / 1 / 2 KDA · 18 CS

%45,5 KP · 395,2 hasar/dk

15:49
Mağlubiyet

177 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

11 / 5 / 5 KDA · 260 CS

%80,0 KP · 1.057,3 hasar/dk

26:57
Mağlubiyet

177 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Destek

1 / 8 / 15 KDA · 27 CS

%64,0 KP · 356,1 hasar/dk

30:43
Galibiyet

177 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

12 / 8 / 18 KDA · 44 CS

%66,7 KP · 681,8 hasar/dk

37:07
Galibiyet

178 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

7 / 6 / 16 KDA · 22 CS

%60,5 KP · 885,4 hasar/dk

24:22
Mağlubiyet

178 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

1 / 14 / 11 KDA · 15 CS

%57,1 KP · 518,9 hasar/dk

26:27
Galibiyet

178 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

7 / 8 / 24 KDA · 38 CS

%58,5 KP · 689,4 hasar/dk

39:15
Galibiyet

178 gün önce

Renata Glasc champion portrait

Renata Glasc · Destek

1 / 0 / 9 KDA · 14 CS

%66,7 KP · 310,8 hasar/dk

15:22
Galibiyet

178 gün önce

Morgana champion portrait

Morgana · Destek

1 / 2 / 13 KDA · 31 CS

%77,8 KP · 407,2 hasar/dk

24:00
Mağlubiyet

178 gün önce

Nami champion portrait

Nami · Destek

3 / 5 / 13 KDA · 23 CS

%76,2 KP · 456,9 hasar/dk

22:45
Mağlubiyet

178 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

5 / 3 / 10 KDA · 26 CS

%78,9 KP · 570,1 hasar/dk

26:54
Galibiyet

181 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Destek

3 / 6 / 21 KDA · 59 CS

%58,5 KP · 612,3 hasar/dk

40:54
Mağlubiyet

182 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · Destek

2 / 4 / 3 KDA · 36 CS

%71,4 KP · 406,6 hasar/dk

18:07
Galibiyet

182 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

2 / 7 / 28 KDA · 21 CS

%69,8 KP · 302,4 hasar/dk

28:19
Profile dön