Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 306
kaka kafa calimi profil simgesi

TR · Solo/Duo

kaka kafa calimi#meto

Son formLWLWLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2125 LP

%57,7

Kazanma oranı

274W · 201L475 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond I

75 LP

%60,6

Kazanma oranı

43W · 28L71 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Talon · Orman250%8,1960,6
Locke · Orta250%6,5647,1
Irelia · Orta250%8470,5
Talon · Orta250%7,8917
Zeri · ADC2100%9,51.124,8
Lee Sin · Orman10%5,7669,9
Katarina · Orta1100%7,31.216,6
Qiyana · Üst10%7682,5
Sylas · Orta1100%5909,5
Rell · Destek10%1,6238,6
Janna · Destek10%0,9413,9
Zed · Orta1100%6,51.399,6
Sylas · Orman10%6,1403,5
Syndra · ADC1100%8,41.581,5
Garen · Üst10%7,3814,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
19.10.2026 16:51:51 UTCCHALLENGER I2125274 / 201
19.10.2026 15:10:29 UTCCHALLENGER I2125274 / 201
18.10.2026 21:35:47 UTCCHALLENGER I2143271 / 198
18.10.2026 01:25:32 UTCCHALLENGER I2143271 / 198
17.10.2026 21:23:51 UTCCHALLENGER I2143271 / 198
17.10.2026 19:15:39 UTCCHALLENGER I2116270 / 198
15.10.2026 20:23:23 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
15.10.2026 09:05:04 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
14.10.2026 20:47:18 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
14.10.2026 15:49:00 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
14.10.2026 11:07:25 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
14.10.2026 09:12:38 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
13.10.2026 22:16:44 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
13.10.2026 01:02:18 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
13.10.2026 00:24:49 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
12.10.2026 18:54:21 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
12.10.2026 06:36:36 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
11.10.2026 06:19:37 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
10.10.2026 21:03:26 UTCCHALLENGER I2089269 / 198
10.10.2026 07:09:36 UTCCHALLENGER I1997264 / 195
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 21–40Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

12 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

6 / 10 / 15 KDA · 178 CS

%53,8 KP · 669,9 hasar/dk

31:17
Galibiyet

12 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orman

23 / 5 / 7 KDA · 267 CS

%69,8 KP · 1.528 hasar/dk

31:10
Mağlubiyet

12 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

5 / 8 / 2 KDA · 175 CS

%46,7 KP · 662,2 hasar/dk

24:13
Galibiyet

12 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

3 / 2 / 6 KDA · 178 CS

%31,0 KP · 528,4 hasar/dk

19:13
Mağlubiyet

12 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orta

5 / 6 / 6 KDA · 218 CS

%42,3 KP · 745,2 hasar/dk

28:03
Galibiyet

12 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

6 / 6 / 5 KDA · 119 CS

%29,7 KP · 632 hasar/dk

20:23
Galibiyet

13 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

13 / 9 / 8 KDA · 226 CS

%53,8 KP · 1.216,6 hasar/dk

30:51
Mağlubiyet

13 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Üst

5 / 9 / 3 KDA · 213 CS

%27,6 KP · 682,5 hasar/dk

30:20
Mağlubiyet

13 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

3 / 10 / 2 KDA · 121 CS

%31,3 KP · 412,7 hasar/dk

18:15
Galibiyet

13 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

10 / 10 / 16 KDA · 169 CS

%53,1 KP · 909,5 hasar/dk

33:38
Galibiyet

13 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orta

12 / 4 / 5 KDA · 209 CS

%36,2 KP · 1.088,8 hasar/dk

27:02
Mağlubiyet

13 gün önce

Rell champion portrait

Rell · Destek

0 / 7 / 1 KDA · 25 CS

%14,3 KP · 238,6 hasar/dk

15:28
Mağlubiyet

13 gün önce

Janna champion portrait

Janna · Destek

0 / 4 / 17 KDA · 26 CS

%77,3 KP · 413,9 hasar/dk

27:58
Galibiyet

14 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

16 / 12 / 5 KDA · 273 CS

%38,2 KP · 1.399,6 hasar/dk

42:14
Mağlubiyet

14 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

4 / 5 / 2 KDA · 119 CS

%40,0 KP · 403,5 hasar/dk

19:33
Galibiyet

14 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

10 / 10 / 26 KDA · 347 CS

%66,7 KP · 1.581,5 hasar/dk

41:21
Galibiyet

14 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri · ADC

10 / 5 / 8 KDA · 254 CS

%54,5 KP · 1.173,3 hasar/dk

26:00
Galibiyet

14 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri · ADC

13 / 6 / 9 KDA · 246 CS

%52,4 KP · 1.076,3 hasar/dk

26:49
Mağlubiyet

15 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orman

1 / 2 / 1 KDA · 116 CS

%28,6 KP · 393,2 hasar/dk

15:28
Mağlubiyet

15 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

8 / 5 / 4 KDA · 208 CS

%46,2 KP · 814,1 hasar/dk

28:29
Profile dön