Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 180
mxch1n3 profil simgesi

TR · Solo/Duo

mxch1n3#1790

Son formWWLLLLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2356 LP

%57,9

Kazanma oranı

309W · 225L534 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

75 LP

%88,9

Kazanma oranı

8W · 1L9 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Graves · Orman666,7%7,3637,8
Lee Sin · Orman333,3%6,3631,1
Evelynn · Orman366,7%3,9835,8
Sylas · Orman250%7,1695,9
Syndra · Orta250%8,5944,3
Vayne · ADC10%9,51.040,7
Ahri · Orta10%8,6636,3
Irelia · Üst10%9,8383,8
Jinx · ADC1100%9,71.344,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 13:02:03 UTCCHALLENGER I2356309 / 225
20.10.2026 12:19:51 UTCCHALLENGER I2356309 / 225
20.10.2026 11:21:52 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 10:55:59 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 09:45:59 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 08:56:51 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 07:58:13 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 06:27:48 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 05:38:38 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 04:45:41 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 03:54:35 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 02:48:47 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 01:27:15 UTCCHALLENGER I2360308 / 224
20.10.2026 00:49:23 UTCCHALLENGER I2332307 / 224
19.10.2026 23:42:15 UTCCHALLENGER I2364307 / 223
19.10.2026 22:59:31 UTCCHALLENGER I2396307 / 222
19.10.2026 21:59:51 UTCCHALLENGER I2368306 / 222
19.10.2026 20:20:35 UTCCHALLENGER I2372305 / 221
19.10.2026 19:22:22 UTCCHALLENGER I2372305 / 221
19.10.2026 18:26:04 UTCCHALLENGER I2404305 / 220
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 421–440Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

157 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

6 / 3 / 18 KDA · 173 CS

%58,5 KP · 990,3 hasar/dk

27:48
Galibiyet

157 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

5 / 1 / 5 KDA · 122 CS

%43,5 KP · 529 hasar/dk

15:25
Mağlubiyet

157 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · ADC

10 / 8 / 1 KDA · 258 CS

%55,0 KP · 1.040,7 hasar/dk

27:11
Mağlubiyet

157 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

2 / 5 / 1 KDA · 161 CS

%100,0 KP · 636,3 hasar/dk

18:47
Mağlubiyet

157 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

6 / 5 / 13 KDA · 290 CS

%54,3 KP · 995,3 hasar/dk

35:37
Mağlubiyet

157 gün önce

Evelynn champion portrait

Evelynn · Orman

9 / 2 / 9 KDA · 216 CS

%64,3 KP · 924,7 hasar/dk

37:40
Galibiyet

157 gün önce

Evelynn champion portrait

Evelynn · Orman

14 / 7 / 9 KDA · 214 CS

%42,6 KP · 1.306,6 hasar/dk

36:06
Mağlubiyet

157 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

11 / 8 / 16 KDA · 203 CS

%60,0 KP · 862,7 hasar/dk

32:56
Mağlubiyet

157 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

2 / 7 / 6 KDA · 212 CS

%47,1 KP · 452,7 hasar/dk

28:55
Mağlubiyet

157 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

1 / 8 / 2 KDA · 138 CS

%50,0 KP · 408,7 hasar/dk

24:07
Mağlubiyet

157 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

9 / 4 / 10 KDA · 270 CS

%59,4 KP · 781,4 hasar/dk

27:43
Galibiyet

157 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

9 / 2 / 7 KDA · 205 CS

%51,6 KP · 893,3 hasar/dk

23:08
Mağlubiyet

157 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Üst

2 / 5 / 1 KDA · 153 CS

%30,0 KP · 383,8 hasar/dk

15:32
Galibiyet

157 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

0 / 0 / 0 KDA · 0 CS

%0,0 KP · 0 hasar/dk

1:07
Galibiyet

157 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

11 / 2 / 6 KDA · 234 CS

%48,6 KP · 940,3 hasar/dk

23:00
Galibiyet

158 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

13 / 1 / 8 KDA · 116 CS

%87,5 KP · 1.081,4 hasar/dk

15:31
Galibiyet

158 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

4 / 1 / 3 KDA · 141 CS

%29,2 KP · 571,3 hasar/dk

15:11
Galibiyet

158 gün önce

Evelynn champion portrait

Evelynn · Orman

1 / 0 / 0 KDA · 0 CS

%100,0 KP · 276 hasar/dk

1:35
Galibiyet

158 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

12 / 2 / 11 KDA · 253 CS

%69,7 KP · 1.344,3 hasar/dk

26:06
Mağlubiyet

158 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

4 / 6 / 4 KDA · 163 CS

%47,1 KP · 494,4 hasar/dk

23:28
Profile dön