Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 396
petrzalsky princ profil simgesi

EUN · Solo/Duo

petrzalsky princ#zeen

Son formLWWWWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3017 LP

%56,7

Kazanma oranı

412W · 314L726 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond IV

20 LP

%52,0

Kazanma oranı

13W · 12L25 Maçlar

PLAYER SIGNAL

Bu örneklemde performans

Bu sayfadaki 20 maçtan hesaplandı. Dereceli sezon toplamları ayrı tutulur.

%60,0Son kazanma oranı
4,3KDA
15,5 / 5,2 / 6,6Ortalama K / D / A
6,9Dakika başına CS
181,3Ortalama CS
26,2mOrtalama süre
%61,9Skor katkısı
1.260,1Dakika başına hasar
577,6Dakika başına altın
30,9Ortalama görüş
%30,9Takım hasar payı
12Oynanan şampiyon
L1Mevcut seri
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Ekko · Orman580%7,81.958,5
Talon · Orman333,3%8,51.139,4
Pyke · Destek250%0,9585,5
Locke · Orman250%7,41.205,1
Draven · ADC1100%9,12.296
Rengar · Orman1100%8,6949,6
Lee Sin · Orman1100%8,9264,7
Kayn · Orman1100%10,1996,1
Thresh · Destek10%1,4328,2
Irelia · Üst10%9,31.577,1
Viego · Orman1100%7,81.414,9
Aphelios · ADC10%6,1583,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
19.10.2026 19:22:23 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 18:29:35 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 17:42:34 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 16:59:26 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 15:10:29 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 14:46:47 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 12:35:09 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 05:32:16 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 01:51:10 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 23:47:39 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 22:44:00 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 20:57:51 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 18:29:10 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 17:53:47 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 14:33:42 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 07:37:32 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 06:58:53 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 02:03:10 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
18.10.2026 00:40:49 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
17.10.2026 23:48:38 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
Geçmiş aralığı: 1–20Eski maçlar →

Rol dağılımı

Son maç örneğindeki koridor atamaları

Orman%70,0
Destek%15,0
ADC%10,0
Üst%5,0

MATCH SIGNAL

Son maçlar

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Tüm maç geçmişini gör