Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 70
saintlovell profil simgesi

TR · Solo/Duo

saintlovell#2012

Son formWWWWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2948 LP

%72,2

Kazanma oranı

171W · 66L237 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 7 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Qiyana · Orman2100%9,71.208,2
Wukong · Orman1100%8,1897
Locke · Üst1100%7,4737,3
Lucian · ADC1100%6,51.376,3
Tristana · ADC1100%6,91.724,1
Zaahen · Orman1100%7,8553,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 06:33:35 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
20.10.2026 05:53:14 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
20.10.2026 04:56:34 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
20.10.2026 03:59:02 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
20.10.2026 02:23:12 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
20.10.2026 01:30:35 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
20.10.2026 00:37:28 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 23:58:55 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 22:14:10 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 21:18:41 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 20:25:03 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 19:26:34 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 18:46:21 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 17:42:36 UTCCHALLENGER I2948171 / 66
19.10.2026 16:53:36 UTCCHALLENGER I2918170 / 66
19.10.2026 15:09:33 UTCCHALLENGER I2948170 / 65
19.10.2026 11:56:00 UTCCHALLENGER I2948170 / 65
19.10.2026 07:54:05 UTCCHALLENGER I2948170 / 65
19.10.2026 06:06:34 UTCCHALLENGER I2948170 / 65
19.10.2026 05:59:53 UTCCHALLENGER I2948170 / 65
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 241–260Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön