Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 167
serhat profil simgesi

TR · Solo/Duo

serhat#1223

Son formLLWWLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2030 LP

%53,3

Kazanma oranı

719W · 629L1.348 Maçlar

Dereceli Esnek

Platinum III

47 LP

%75,0

Kazanma oranı

6W · 2L8 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Thresh · Destek771,4%1,1392,2
Blitzcrank · Destek650%0,8382,9
Vex · Orta10%7,7924,2
Bard · Destek10%0,5577,6
Sylas · Destek1100%1,5652,4
Mel · Destek10%1,7611,1
Zilean · Destek1100%0,7390,9
Jhin · ADC10%7,9872,6
Braum · Destek1100%0,9382,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 17:57:00 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 16:59:42 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 15:52:48 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 14:40:51 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 13:36:51 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 12:53:38 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 11:47:23 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 10:49:20 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 09:59:52 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 08:59:59 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 07:32:54 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 06:35:52 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 05:49:51 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 04:57:03 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 03:59:04 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 02:31:08 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 01:44:46 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 00:56:28 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
19.10.2026 23:59:50 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
19.10.2026 22:14:30 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 401–420Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

140 gün önce

Vex champion portrait

Vex · Orta

12 / 8 / 6 KDA · 215 CS

%50,0 KP · 924,2 hasar/dk

27:51
Mağlubiyet

140 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

1 / 12 / 10 KDA · 35 CS

%36,7 KP · 352,8 hasar/dk

31:29
Galibiyet

140 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

0 / 2 / 8 KDA · 20 CS

%47,1 KP · 289 hasar/dk

19:23
Galibiyet

140 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

3 / 5 / 18 KDA · 25 CS

%51,2 KP · 399,7 hasar/dk

28:09
Mağlubiyet

140 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

3 / 6 / 24 KDA · 13 CS

%55,1 KP · 466,2 hasar/dk

38:43
Galibiyet

141 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

6 / 4 / 19 KDA · 16 CS

%64,1 KP · 486,6 hasar/dk

23:52
Galibiyet

141 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

1 / 6 / 31 KDA · 23 CS

%68,1 KP · 369 hasar/dk

31:10
Mağlubiyet

141 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

5 / 10 / 17 KDA · 32 CS

%68,8 KP · 354,3 hasar/dk

34:37
Galibiyet

141 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

2 / 5 / 23 KDA · 36 CS

%56,8 KP · 511,6 hasar/dk

30:53
Mağlubiyet

141 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

0 / 4 / 10 KDA · 30 CS

%58,8 KP · 359,2 hasar/dk

23:28
Galibiyet

141 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

4 / 4 / 20 KDA · 45 CS

%57,1 KP · 374,9 hasar/dk

33:59
Galibiyet

141 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

2 / 3 / 18 KDA · 22 CS

%58,8 KP · 439,9 hasar/dk

23:09
Galibiyet

142 gün önce

Thresh champion portrait

Thresh · Destek

0 / 6 / 21 KDA · 32 CS

%65,6 KP · 336,5 hasar/dk

26:54
Mağlubiyet

142 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

4 / 13 / 25 KDA · 21 CS

%60,4 KP · 577,6 hasar/dk

43:39
Mağlubiyet

142 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 4 / 19 KDA · 28 CS

%75,0 KP · 302,9 hasar/dk

29:07
Galibiyet

142 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Destek

5 / 3 / 16 KDA · 31 CS

%67,7 KP · 652,4 hasar/dk

21:03
Mağlubiyet

142 gün önce

Mel champion portrait

Mel · Destek

5 / 5 / 5 KDA · 51 CS

%71,4 KP · 611,1 hasar/dk

29:15
Galibiyet

142 gün önce

Zilean champion portrait

Zilean · Destek

7 / 6 / 29 KDA · 25 CS

%83,7 KP · 390,9 hasar/dk

34:54
Mağlubiyet

142 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

8 / 8 / 3 KDA · 226 CS

%57,9 KP · 872,6 hasar/dk

28:33
Galibiyet

142 gün önce

Braum champion portrait

Braum · Destek

0 / 2 / 17 KDA · 17 CS

%58,6 KP · 382,4 hasar/dk

19:00
Profile dön