Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 167
serhat profil simgesi

TR · Solo/Duo

serhat#1223

Son formWWLWLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2030 LP

%53,3

Kazanma oranı

719W · 629L1.348 Maçlar

Dereceli Esnek

Platinum III

47 LP

%75,0

Kazanma oranı

6W · 2L8 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Blitzcrank · Destek1560%0,8369,5
Jhin · ADC10%5,9844,1
Kai'Sa · ADC1100%6,7931,9
Miss Fortune · ADC1100%8,21.939,4
Jinx · ADC10%8,8661,1
Smolder · Üst10%5,6300,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 16:56:10 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 15:23:29 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 14:32:46 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 13:43:06 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 12:40:27 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 11:42:28 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 10:53:04 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 09:59:37 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 08:36:34 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 07:44:30 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 06:54:27 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 05:59:45 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 04:59:35 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 03:59:20 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 02:15:17 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 01:19:34 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
21.10.2026 00:05:35 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 23:11:34 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 22:52:40 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
20.10.2026 21:56:28 UTCCHALLENGER I2030719 / 629
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 861–880Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

185 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

3 / 4 / 25 KDA · 23 CS

%60,9 KP · 290,7 hasar/dk

26:56
Galibiyet

185 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

0 / 13 / 33 KDA · 32 CS

%50,0 KP · 340,3 hasar/dk

49:14
Mağlubiyet

185 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 12 / 15 KDA · 23 CS

%45,9 KP · 361 hasar/dk

32:45
Galibiyet

185 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

1 / 3 / 17 KDA · 22 CS

%37,5 KP · 316 hasar/dk

21:32
Mağlubiyet

186 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

9 / 9 / 8 KDA · 166 CS

%56,7 KP · 844,1 hasar/dk

28:12
Galibiyet

186 gün önce

Kai'Sa champion portrait

Kai'Sa · ADC

9 / 5 / 10 KDA · 169 CS

%70,4 KP · 931,9 hasar/dk

25:07
Galibiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

6 / 2 / 17 KDA · 15 CS

%76,7 KP · 388,2 hasar/dk

19:12
Mağlubiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 9 / 28 KDA · 27 CS

%66,7 KP · 362,8 hasar/dk

35:50
Galibiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

3 / 2 / 25 KDA · 33 CS

%65,1 KP · 427,4 hasar/dk

28:02
Galibiyet

186 gün önce

Miss Fortune champion portrait

Miss Fortune · ADC

15 / 5 / 11 KDA · 286 CS

%70,3 KP · 1.939,4 hasar/dk

34:44
Mağlubiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 7 / 17 KDA · 13 CS

%55,9 KP · 300,3 hasar/dk

29:20
Mağlubiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

4 / 4 / 18 KDA · 12 CS

%71,0 KP · 468,3 hasar/dk

24:11
Galibiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 3 / 19 KDA · 28 CS

%55,3 KP · 378,6 hasar/dk

31:12
Mağlubiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 4 / 15 KDA · 30 CS

%60,7 KP · 378,8 hasar/dk

34:49
Galibiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

1 / 1 / 11 KDA · 16 CS

%54,5 KP · 303,7 hasar/dk

15:17
Mağlubiyet

186 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

5 / 4 / 4 KDA · 234 CS

%40,9 KP · 661,1 hasar/dk

26:34
Galibiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 2 / 16 KDA · 26 CS

%50,0 KP · 335,2 hasar/dk

22:52
Mağlubiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

0 / 11 / 35 KDA · 33 CS

%57,4 KP · 349,9 hasar/dk

47:41
Galibiyet

186 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

2 / 9 / 34 KDA · 22 CS

%64,3 KP · 541,9 hasar/dk

35:47
Mağlubiyet

186 gün önce

Smolder champion portrait

Smolder · Üst

2 / 2 / 1 KDA · 58 CS

%100,0 KP · 300,5 hasar/dk

10:27
Profile dön