Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 279
エンハンスアーマメント profil simgesi

JP · Solo/Duo

エンハンスアーマメント#咲け青薔薇

Son formLWLWLWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2260 LP

%56,6

Kazanma oranı

237W · 182L419 Maçlar

Dereceli sıra

Master I

26 LP

%87,5

Kazanma oranı

7W · 1L8 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Zed · Orta683,3%7,31.211,3
Akali · Orta540%7,8895,3
Zed · Orman250%7,21.109,1
Poppy · Orta10%7,1886,9
Vex · ADC1100%5,71.276,8
Qiyana · Orman1100%7,8605,3
Poppy · Üst1100%6,51.422,3
Sylas · Orta1100%6,41.377,7
Xerath · Orta1100%7,21.496,6
LeBlanc · Üst10%8,6728,8

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:38:07 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 07:58:22 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 06:15:38 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 05:52:22 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 04:25:37 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 03:40:56 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 02:48:16 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 01:56:29 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 00:58:43 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
19.10.2026 23:54:45 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
19.10.2026 22:16:08 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
19.10.2026 18:46:56 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
19.10.2026 16:08:08 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
19.10.2026 15:11:48 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
19.10.2026 13:58:05 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
19.10.2026 10:08:19 UTCCHALLENGER I2318237 / 180
19.10.2026 09:52:07 UTCCHALLENGER I2318237 / 180
19.10.2026 08:24:53 UTCCHALLENGER I2318237 / 180
19.10.2026 07:57:02 UTCCHALLENGER I2318237 / 180
19.10.2026 05:41:58 UTCCHALLENGER I2318237 / 180
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 221–240Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

203 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

4 / 3 / 2 KDA · 217 CS

%42,9 KP · 495,7 hasar/dk

24:58
Galibiyet

203 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

14 / 5 / 5 KDA · 164 CS

%41,3 KP · 1.242 hasar/dk

23:22
Mağlubiyet

203 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Orta

6 / 4 / 4 KDA · 177 CS

%50,0 KP · 886,9 hasar/dk

24:53
Galibiyet

203 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

12 / 2 / 8 KDA · 144 CS

%58,8 KP · 1.267,2 hasar/dk

19:19
Mağlubiyet

203 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

12 / 9 / 3 KDA · 203 CS

%53,6 KP · 1.041,3 hasar/dk

29:49
Galibiyet

206 gün önce

Vex champion portrait

Vex · ADC

12 / 9 / 19 KDA · 194 CS

%55,4 KP · 1.276,8 hasar/dk

34:03
Galibiyet

207 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orman

15 / 5 / 18 KDA · 254 CS

%86,8 KP · 1.873,7 hasar/dk

33:15
Galibiyet

207 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

12 / 2 / 4 KDA · 175 CS

%41,0 KP · 1.236,2 hasar/dk

24:00
Mağlubiyet

207 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

13 / 8 / 1 KDA · 167 CS

%66,7 KP · 1.093,9 hasar/dk

26:15
Galibiyet

207 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

7 / 3 / 10 KDA · 202 CS

%56,7 KP · 605,3 hasar/dk

25:51
Galibiyet

207 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Üst

13 / 3 / 10 KDA · 159 CS

%59,0 KP · 1.422,3 hasar/dk

24:39
Galibiyet

208 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

11 / 5 / 5 KDA · 188 CS

%48,5 KP · 1.165,9 hasar/dk

23:14
Galibiyet

208 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

20 / 4 / 10 KDA · 252 CS

%71,4 KP · 1.377,7 hasar/dk

39:24
Galibiyet

208 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

7 / 2 / 4 KDA · 183 CS

%40,7 KP · 733,2 hasar/dk

25:26
Mağlubiyet

208 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

5 / 2 / 1 KDA · 201 CS

%46,2 KP · 537,5 hasar/dk

24:43
Mağlubiyet

208 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orman

2 / 3 / 2 KDA · 105 CS

%66,7 KP · 344,5 hasar/dk

15:40
Galibiyet

208 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

11 / 3 / 7 KDA · 249 CS

%51,4 KP · 1.335,5 hasar/dk

29:56
Galibiyet

208 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

9 / 1 / 10 KDA · 250 CS

%59,4 KP · 1.496,6 hasar/dk

34:56
Galibiyet

208 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

14 / 3 / 14 KDA · 206 CS

%60,9 KP · 1.596 hasar/dk

27:42
Mağlubiyet

208 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Üst

4 / 4 / 5 KDA · 152 CS

%42,9 KP · 728,8 hasar/dk

17:44
Profile dön