Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 279
エンハンスアーマメント profil simgesi

JP · Solo/Duo

エンハンスアーマメント#咲け青薔薇

Son formLLLWLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2260 LP

%56,6

Kazanma oranı

237W · 182L419 Maçlar

Dereceli sıra

Master I

26 LP

%87,5

Kazanma oranı

7W · 1L8 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Diana · Orman560%7,2698,3
Urgot · Orman40%6533,2
Mordekaiser · Orman250%7,7525,8
Poppy · Destek1100%1366,8
Irelia · Orta10%9,3446,7
Ekko · Orta10%6462,7
Zoe · Orta1100%5,81.601,5
Sylas · Orman10%6,1330,1
Diana · Orta10%6,1594,7
Pyke · Destek10%1,3490,9
Zed · Orman1100%7,9864,8
Lee Sin · Orman10%5,6249,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 06:16:27 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 05:31:38 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 04:09:48 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 03:31:45 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 01:21:12 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 22:53:21 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 21:57:29 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 20:48:54 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 19:55:19 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 18:43:13 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 17:36:21 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 16:27:49 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 14:22:34 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 13:22:46 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 12:48:55 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 11:55:01 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 10:26:30 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 09:49:47 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 08:38:15 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 07:58:22 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 581–600Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

376 gün önce

Urgot champion portrait

Urgot · Orman

5 / 6 / 6 KDA · 151 CS

%50,0 KP · 454,8 hasar/dk

25:28
Mağlubiyet

380 gün önce

Urgot champion portrait

Urgot · Orman

6 / 8 / 4 KDA · 184 CS

%43,5 KP · 453,8 hasar/dk

28:55
Mağlubiyet

381 gün önce

Mordekaiser champion portrait

Mordekaiser · Orman

5 / 7 / 3 KDA · 209 CS

%36,4 KP · 513 hasar/dk

28:35
Galibiyet

381 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

3 / 6 / 20 KDA · 27 CS

%71,9 KP · 366,8 hasar/dk

26:47
Mağlubiyet

381 gün önce

Urgot champion portrait

Urgot · Orman

13 / 8 / 5 KDA · 222 CS

%69,2 KP · 795,4 hasar/dk

33:55
Galibiyet

381 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orman

8 / 8 / 12 KDA · 216 CS

%45,5 KP · 975,5 hasar/dk

34:29
Galibiyet

381 gün önce

Mordekaiser champion portrait

Mordekaiser · Orman

6 / 2 / 5 KDA · 171 CS

%57,9 KP · 538,5 hasar/dk

21:16
Mağlubiyet

388 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

0 / 8 / 1 KDA · 278 CS

%5,3 KP · 446,7 hasar/dk

30:03
Mağlubiyet

388 gün önce

Ekko champion portrait

Ekko · Orta

2 / 3 / 0 KDA · 92 CS

%40,0 KP · 462,7 hasar/dk

15:13
Mağlubiyet

388 gün önce

Urgot champion portrait

Urgot · Orman

3 / 11 / 4 KDA · 121 CS

%43,8 KP · 428,7 hasar/dk

24:10
Mağlubiyet

388 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orman

1 / 4 / 0 KDA · 120 CS

%25,0 KP · 141,7 hasar/dk

20:16
Galibiyet

389 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

18 / 4 / 18 KDA · 171 CS

%73,5 KP · 1.601,5 hasar/dk

29:17
Mağlubiyet

389 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

2 / 5 / 3 KDA · 140 CS

%62,5 KP · 330,1 hasar/dk

23:04
Mağlubiyet

389 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orman

6 / 4 / 9 KDA · 180 CS

%62,5 KP · 563,6 hasar/dk

26:11
Mağlubiyet

389 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orta

2 / 5 / 7 KDA · 169 CS

%50,0 KP · 594,7 hasar/dk

27:32
Mağlubiyet

389 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

6 / 9 / 7 KDA · 35 CS

%48,1 KP · 490,9 hasar/dk

28:00
Galibiyet

389 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orman

13 / 4 / 6 KDA · 233 CS

%67,9 KP · 864,8 hasar/dk

29:29
Galibiyet

389 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orman

12 / 2 / 8 KDA · 208 CS

%64,5 KP · 1.094,4 hasar/dk

22:13
Mağlubiyet

390 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

3 / 5 / 1 KDA · 88 CS

%57,1 KP · 249,4 hasar/dk

15:47
Galibiyet

390 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orman

6 / 9 / 15 KDA · 262 CS

%65,6 KP · 716,2 hasar/dk

34:38
Profile dön