Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 279
エンハンスアーマメント profil simgesi

JP · Solo/Duo

エンハンスアーマメント#咲け青薔薇

Son formLWLLLLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2260 LP

%56,6

Kazanma oranı

237W · 182L419 Maçlar

Dereceli sıra

Master I

26 LP

%87,5

Kazanma oranı

7W · 1L8 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Qiyana · Orman475%6,81.093,8
Zed · Orman366,7%7,2685
Sylas · Orman2100%8,1986,5
Diana · Orta10%6,2711,1
Xerath · Orta1100%7,21.156
Blitzcrank · Destek10%1,3576,7
Zac · Orman10%5,5302,3
Yone · Orta1100%8,2778,5
Poppy · Üst10%5820,8
Akali · Orta1100%7814,4
Zed · Orta10%6,1833,3
Vex · Orta10%6,8673,6
Qiyana · Orta10%5,3919
Irelia · Orta1100%6,21.385,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 11:43:02 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 10:53:11 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 09:54:16 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 08:57:52 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 07:39:39 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 06:17:21 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 05:31:38 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 04:09:48 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 03:31:45 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
21.10.2026 01:21:12 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 22:53:21 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 21:57:29 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 20:48:54 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 19:55:19 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 18:43:13 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 17:36:21 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 16:27:49 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 14:22:34 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 13:22:46 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
20.10.2026 12:48:55 UTCCHALLENGER I2260237 / 182
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 701–720Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

422 gün önce

Diana champion portrait

Diana · Orta

6 / 6 / 5 KDA · 183 CS

%55,0 KP · 711,1 hasar/dk

29:41
Galibiyet

422 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

8 / 3 / 9 KDA · 173 CS

%70,8 KP · 1.156 hasar/dk

24:08
Mağlubiyet

422 gün önce

Blitzcrank champion portrait

Blitzcrank · Destek

5 / 14 / 17 KDA · 49 CS

%52,4 KP · 576,7 hasar/dk

37:49
Mağlubiyet

422 gün önce

Zac champion portrait

Zac · Orman

2 / 6 / 5 KDA · 136 CS

%46,7 KP · 302,3 hasar/dk

24:57
Mağlubiyet

422 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

10 / 10 / 4 KDA · 170 CS

%53,8 KP · 763,7 hasar/dk

28:03
Mağlubiyet

423 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orman

4 / 7 / 5 KDA · 104 CS

%60,0 KP · 613,3 hasar/dk

18:22
Galibiyet

423 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

6 / 3 / 7 KDA · 126 CS

%44,8 KP · 778,5 hasar/dk

15:22
Galibiyet

423 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

5 / 4 / 5 KDA · 247 CS

%43,5 KP · 581,6 hasar/dk

30:07
Mağlubiyet

423 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Üst

3 / 6 / 4 KDA · 139 CS

%28,0 KP · 820,8 hasar/dk

27:59
Galibiyet

423 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orman

5 / 0 / 2 KDA · 126 CS

%100,0 KP · 347,7 hasar/dk

15:10
Galibiyet

423 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

5 / 2 / 5 KDA · 133 CS

%43,5 KP · 814,4 hasar/dk

18:54
Galibiyet

423 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

23 / 5 / 14 KDA · 237 CS

%82,2 KP · 1.515,1 hasar/dk

34:06
Galibiyet

423 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orman

7 / 2 / 13 KDA · 210 CS

%62,5 KP · 1.094 hasar/dk

27:59
Galibiyet

423 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

17 / 5 / 6 KDA · 222 CS

%63,9 KP · 1.194,9 hasar/dk

32:31
Galibiyet

423 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

18 / 4 / 12 KDA · 276 CS

%85,7 KP · 1.391,4 hasar/dk

35:07
Mağlubiyet

423 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

5 / 7 / 5 KDA · 123 CS

%45,5 KP · 833,3 hasar/dk

20:11
Mağlubiyet

423 gün önce

Vex champion portrait

Vex · Orta

3 / 5 / 1 KDA · 154 CS

%44,4 KP · 673,6 hasar/dk

22:42
Galibiyet

423 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

9 / 5 / 17 KDA · 247 CS

%61,9 KP · 901,3 hasar/dk

34:52
Mağlubiyet

424 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orta

10 / 10 / 7 KDA · 166 CS

%60,7 KP · 919 hasar/dk

31:27
Galibiyet

424 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

11 / 14 / 14 KDA · 263 CS

%52,1 KP · 1.385,4 hasar/dk

42:34
Profile dön