Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 369
サメ仲間 profil simgesi

JP · Solo/Duo

サメ仲間#JP1

Son formWLLWWLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2145 LP

%58,6

Kazanma oranı

229W · 162L391 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond I

35 LP

%60,7

Kazanma oranı

17W · 11L28 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Syndra · Orta540%8,5827,7
Yunara · ADC3100%8,91.154,9
Azir · Orta2100%8,3914,4
Tristana · ADC250%8806,8
Syndra · ADC10%8,41.200,9
Viktor · Orta10%6,61.208,1
Sivir · ADC10%9,7626,1
Ryze · Orta10%8,71.016,6
Lucian · ADC1100%8,8948,3
Xerath · ADC1100%7,2890,2
Jhin · ADC1100%8,11.269,2
Ezreal · ADC1100%8,61.653,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:17:53 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 07:23:48 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 06:36:02 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 05:58:16 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 04:57:09 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 03:59:51 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 02:34:19 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 01:51:42 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 00:57:24 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 23:59:51 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 22:48:53 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 21:19:49 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 20:25:49 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 19:26:56 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 18:30:37 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 17:42:37 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 16:53:14 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 15:21:50 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 14:44:35 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
19.10.2026 13:37:10 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 261–280Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

105 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

11 / 2 / 11 KDA · 322 CS

%57,9 KP · 1.104,3 hasar/dk

35:58
Mağlubiyet

105 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

10 / 3 / 9 KDA · 239 CS

%79,2 KP · 1.339,7 hasar/dk

28:38
Mağlubiyet

105 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

12 / 3 / 11 KDA · 302 CS

%60,5 KP · 1.200,9 hasar/dk

36:06
Galibiyet

105 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

3 / 1 / 8 KDA · 238 CS

%26,2 KP · 490 hasar/dk

24:44
Galibiyet

105 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

7 / 4 / 4 KDA · 218 CS

%32,4 KP · 909,6 hasar/dk

28:18
Mağlubiyet

105 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

8 / 5 / 9 KDA · 283 CS

%58,6 KP · 1.012,3 hasar/dk

32:49
Mağlubiyet

105 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

0 / 0 / 1 KDA · 84 CS

%16,7 KP · 386,7 hasar/dk

10:12
Mağlubiyet

105 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

13 / 8 / 6 KDA · 244 CS

%67,9 KP · 1.208,1 hasar/dk

37:13
Galibiyet

105 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

15 / 6 / 16 KDA · 310 CS

%72,1 KP · 1.604,7 hasar/dk

36:14
Mağlubiyet

105 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

6 / 4 / 5 KDA · 195 CS

%42,3 KP · 836,8 hasar/dk

24:41
Galibiyet

105 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

5 / 6 / 10 KDA · 230 CS

%38,5 KP · 724,5 hasar/dk

30:50
Mağlubiyet

106 gün önce

Sivir champion portrait

Sivir · ADC

2 / 5 / 9 KDA · 278 CS

%36,7 KP · 626,1 hasar/dk

28:34
Mağlubiyet

106 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

7 / 6 / 7 KDA · 284 CS

%48,3 KP · 1.016,6 hasar/dk

32:37
Galibiyet

106 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

7 / 5 / 12 KDA · 274 CS

%70,4 KP · 948,3 hasar/dk

31:09
Galibiyet

106 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

2 / 4 / 2 KDA · 269 CS

%30,8 KP · 959,8 hasar/dk

27:28
Galibiyet

106 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · ADC

7 / 5 / 11 KDA · 274 CS

%46,2 KP · 890,2 hasar/dk

37:57
Galibiyet

107 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

6 / 2 / 4 KDA · 222 CS

%37,0 KP · 776,7 hasar/dk

27:52
Galibiyet

107 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

21 / 6 / 6 KDA · 259 CS

%60,0 KP · 1.269,2 hasar/dk

31:53
Galibiyet

107 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

12 / 6 / 17 KDA · 294 CS

%72,5 KP · 1.653,9 hasar/dk

34:09
Galibiyet

110 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

8 / 0 / 2 KDA · 127 CS

%43,5 KP · 900,3 hasar/dk

15:13
Profile dön