Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 370
サメ仲間 profil simgesi

JP · Solo/Duo

サメ仲間#JP1

Son formLWLLWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2167 LP

%58,7

Kazanma oranı

233W · 164L397 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond I

35 LP

%60,7

Kazanma oranı

17W · 11L28 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Azir · Orta771,4%9,3937,7
Ezreal · ADC366,7%81.182,2
Viktor · Orta250%7,91.434,4
Varus · ADC250%8,5706,3
Aurora · Orta2100%6,5529,1
Jayce · Üst10%8,8771,6
Yunara · ADC1100%7,9647,4
Sivir · ADC1100%8,12.264,4
Zeri · —1100%4,71.943,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 05:59:12 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
21.10.2026 04:59:51 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
21.10.2026 03:59:36 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
21.10.2026 02:59:14 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
21.10.2026 01:59:22 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
21.10.2026 00:05:27 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
20.10.2026 22:53:07 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
20.10.2026 21:56:56 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
20.10.2026 20:56:56 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
20.10.2026 19:59:32 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
20.10.2026 18:59:16 UTCCHALLENGER I2167233 / 164
20.10.2026 17:58:54 UTCCHALLENGER I2150232 / 164
20.10.2026 16:59:43 UTCCHALLENGER I2133231 / 164
20.10.2026 15:52:53 UTCCHALLENGER I2162230 / 162
20.10.2026 14:47:10 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 13:40:03 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 12:48:21 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 11:48:04 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 10:49:38 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
20.10.2026 09:55:03 UTCCHALLENGER I2145229 / 162
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 601–620Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

208 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

7 / 0 / 5 KDA · 360 CS

%33,3 KP · 771,6 hasar/dk

41:04
Galibiyet

208 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

16 / 4 / 6 KDA · 283 CS

%73,3 KP · 1.863,5 hasar/dk

30:03
Mağlubiyet

208 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

6 / 3 / 3 KDA · 310 CS

%40,9 KP · 944,4 hasar/dk

34:12
Mağlubiyet

208 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

4 / 5 / 0 KDA · 176 CS

%57,1 KP · 760,8 hasar/dk

20:36
Galibiyet

209 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

3 / 0 / 1 KDA · 153 CS

%22,2 KP · 626,4 hasar/dk

15:35
Galibiyet

209 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

5 / 1 / 4 KDA · 245 CS

%39,1 KP · 844,5 hasar/dk

24:43
Galibiyet

209 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

8 / 1 / 0 KDA · 144 CS

%42,1 KP · 839 hasar/dk

15:40
Galibiyet

209 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

4 / 2 / 5 KDA · 180 CS

%47,4 KP · 685,5 hasar/dk

19:20
Galibiyet

209 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

9 / 2 / 11 KDA · 250 CS

%71,4 KP · 1.711,4 hasar/dk

30:26
Mağlubiyet

209 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

9 / 4 / 11 KDA · 258 CS

%57,1 KP · 1.157,3 hasar/dk

33:44
Mağlubiyet

209 gün önce

Varus champion portrait

Varus · ADC

1 / 4 / 0 KDA · 196 CS

%12,5 KP · 403,1 hasar/dk

22:28
Galibiyet

209 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

6 / 2 / 7 KDA · 156 CS

%48,1 KP · 1.100,4 hasar/dk

18:54
Galibiyet

209 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

5 / 3 / 3 KDA · 121 CS

%38,1 KP · 647,4 hasar/dk

15:23
Galibiyet

209 gün önce

Sivir champion portrait

Sivir · ADC

18 / 8 / 14 KDA · 291 CS

%71,1 KP · 2.264,4 hasar/dk

35:55
Galibiyet

209 gün önce

Varus champion portrait

Varus · ADC

5 / 4 / 5 KDA · 179 CS

%32,3 KP · 1.009,5 hasar/dk

21:27
Mağlubiyet

209 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

13 / 5 / 10 KDA · 236 CS

%65,7 KP · 1.312,2 hasar/dk

29:51
Galibiyet

209 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

5 / 2 / 11 KDA · 187 CS

%53,3 KP · 1.134,1 hasar/dk

23:42
Galibiyet

210 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri

13 / 10 / 24 KDA · 71 CS

%67,3 KP · 1.943,9 hasar/dk

15:03
Galibiyet

210 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

8 / 4 / 2 KDA · 156 CS

%35,7 KP · 692,7 hasar/dk

19:33
Galibiyet

210 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

0 / 0 / 1 KDA · 10 CS

%33,3 KP · 365,5 hasar/dk

2:01
Profile dön