Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 230
十THANOS十 profil simgesi

NA · Solo/Duo

十THANOS十#GOD

Son formWWWLLLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3026 LP

%54,3

Kazanma oranı

471W · 396L867 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Katarina · Orta771,4%7,71.319
Azir · Orta2100%10,31.129,5
Zoe · Destek250%1,6664,4
Kalista · ADC250%9,51.320,5
Riven · Orta10%6,3554,7
Anivia · Orta10%8,21.028,5
Akali · Orta1100%8,7802,3
Syndra · Orta1100%10,71.260,6
Cassiopeia · Orta1100%71.701,1
Pantheon · Destek1100%2,5764,7
Cassiopeia · Üst10%7,8941,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 19:58:11 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 18:59:27 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 17:58:55 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 16:59:43 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 15:52:43 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 14:59:03 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 13:59:30 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 12:47:18 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 11:48:09 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 10:58:07 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 09:54:42 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 08:43:09 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 07:44:21 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 06:55:41 UTCCHALLENGER I3057471 / 395
20.10.2026 05:58:16 UTCCHALLENGER I3057471 / 395
20.10.2026 04:58:02 UTCCHALLENGER I3059470 / 394
20.10.2026 03:59:09 UTCCHALLENGER I3059470 / 394
20.10.2026 02:52:47 UTCCHALLENGER I3061469 / 393
20.10.2026 01:53:27 UTCCHALLENGER I3032468 / 393
20.10.2026 00:57:14 UTCCHALLENGER I2974467 / 393
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 481–500Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

52 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

23 / 7 / 11 KDA · 255 CS

%73,9 KP · 1.607,8 hasar/dk

33:28
Galibiyet

52 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

8 / 0 / 2 KDA · 249 CS

%43,5 KP · 954,8 hasar/dk

22:19
Galibiyet

52 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

6 / 2 / 4 KDA · 162 CS

%31,3 KP · 935,1 hasar/dk

17:39
Mağlubiyet

52 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Destek

6 / 10 / 6 KDA · 52 CS

%38,7 KP · 671 hasar/dk

35:23
Mağlubiyet

52 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Orta

5 / 10 / 5 KDA · 179 CS

%43,5 KP · 554,7 hasar/dk

28:13
Mağlubiyet

52 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

7 / 4 / 8 KDA · 363 CS

%62,5 KP · 915,6 hasar/dk

34:33
Mağlubiyet

52 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

5 / 9 / 7 KDA · 219 CS

%54,5 KP · 1.028,5 hasar/dk

26:43
Galibiyet

52 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Destek

5 / 5 / 10 KDA · 45 CS

%40,5 KP · 657,7 hasar/dk

28:00
Galibiyet

53 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

28 / 4 / 4 KDA · 251 CS

%80,0 KP · 1.719,9 hasar/dk

29:55
Galibiyet

53 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

5 / 1 / 1 KDA · 154 CS

%46,2 KP · 802,3 hasar/dk

17:43
Galibiyet

53 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

11 / 5 / 9 KDA · 272 CS

%47,6 KP · 1.260,6 hasar/dk

25:30
Galibiyet

53 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

16 / 9 / 15 KDA · 240 CS

%66,0 KP · 1.701,1 hasar/dk

34:11
Galibiyet

53 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

3 / 12 / 8 KDA · 97 CS

%42,3 KP · 815,5 hasar/dk

19:45
Galibiyet

53 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Destek

9 / 5 / 14 KDA · 82 CS

%54,8 KP · 764,7 hasar/dk

32:29
Mağlubiyet

53 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

3 / 9 / 2 KDA · 175 CS

%45,5 KP · 721,9 hasar/dk

22:59
Galibiyet

53 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

28 / 2 / 4 KDA · 167 CS

%78,0 KP · 2.433,1 hasar/dk

18:26
Galibiyet

53 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

11 / 6 / 5 KDA · 318 CS

%47,1 KP · 1.304,2 hasar/dk

34:02
Mağlubiyet

53 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Üst

5 / 7 / 1 KDA · 197 CS

%54,5 KP · 941,9 hasar/dk

25:14
Mağlubiyet

53 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

9 / 9 / 3 KDA · 192 CS

%70,6 KP · 999,9 hasar/dk

28:17
Galibiyet

53 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

20 / 6 / 6 KDA · 184 CS

%70,3 KP · 1.725,4 hasar/dk

21:52
Profile dön