Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 232
十THANOS十 profil simgesi

NA · Solo/Duo

十THANOS十#GOD

Son formWWLWLLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3190 LP

%54,5

Kazanma oranı

480W · 401L881 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Katarina · Orta366,7%8,31.065,7
Kassadin · Orta333,3%7,3967,6
Ezreal · ADC366,7%8,51.225,9
Zoe · Orta366,7%8,3871
Kha'Zix · Orman1100%8,5680,7
Bard · Destek10%1,31.116,3
Janna · Destek10%0,8256,7
Sylas · Orta1100%7,2832,7
Cassiopeia · Orta1100%7,91.413,7
Teemo · Üst1100%10,41.384,6
Anivia · Orta10%10693,2
Malzahar · Üst10%9824,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 07:44:32 UTCCHALLENGER I3190480 / 401
21.10.2026 06:54:47 UTCCHALLENGER I3190480 / 401
21.10.2026 05:59:59 UTCCHALLENGER I3132479 / 401
21.10.2026 04:56:41 UTCCHALLENGER I3103478 / 401
21.10.2026 03:35:41 UTCCHALLENGER I3076476 / 400
21.10.2026 02:22:41 UTCCHALLENGER I3107476 / 399
21.10.2026 01:59:10 UTCCHALLENGER I3138476 / 398
21.10.2026 00:05:53 UTCCHALLENGER I3200476 / 396
20.10.2026 22:53:12 UTCCHALLENGER I3113473 / 396
20.10.2026 21:57:28 UTCCHALLENGER I3084472 / 396
20.10.2026 20:59:52 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 19:58:54 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 18:59:27 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 17:58:55 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 16:59:43 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 15:52:43 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 14:59:03 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 13:59:30 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 12:47:18 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
20.10.2026 11:48:09 UTCCHALLENGER I3026471 / 396
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 681–700Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

265 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

8 / 4 / 4 KDA · 250 CS

%37,5 KP · 680,7 hasar/dk

29:16
Galibiyet

265 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

10 / 3 / 12 KDA · 170 CS

%84,6 KP · 1.253,9 hasar/dk

21:51
Mağlubiyet

265 gün önce

Kassadin champion portrait

Kassadin · Orta

16 / 11 / 6 KDA · 363 CS

%51,2 KP · 799,2 hasar/dk

48:43
Galibiyet

265 gün önce

Kassadin champion portrait

Kassadin · Orta

14 / 13 / 7 KDA · 231 CS

%58,3 KP · 1.048,6 hasar/dk

34:44
Mağlubiyet

266 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

11 / 7 / 29 KDA · 53 CS

%81,6 KP · 1.116,3 hasar/dk

40:30
Mağlubiyet

266 gün önce

Janna champion portrait

Janna · Destek

1 / 7 / 5 KDA · 26 CS

%46,2 KP · 256,7 hasar/dk

32:38
Mağlubiyet

266 gün önce

Kassadin champion portrait

Kassadin · Orta

3 / 7 / 2 KDA · 225 CS

%35,7 KP · 1.055,1 hasar/dk

28:55
Galibiyet

266 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

8 / 4 / 9 KDA · 249 CS

%77,3 KP · 1.287,7 hasar/dk

28:21
Galibiyet

266 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

8 / 9 / 16 KDA · 244 CS

%51,1 KP · 917,9 hasar/dk

35:55
Mağlubiyet

266 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

11 / 13 / 10 KDA · 197 CS

%65,6 KP · 1.394,3 hasar/dk

27:55
Mağlubiyet

266 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

4 / 6 / 3 KDA · 264 CS

%41,2 KP · 1.035,5 hasar/dk

30:52
Galibiyet

266 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

4 / 9 / 16 KDA · 215 CS

%55,6 KP · 832,7 hasar/dk

29:49
Galibiyet

266 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

4 / 7 / 16 KDA · 271 CS

%55,6 KP · 1.413,7 hasar/dk

34:23
Galibiyet

266 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

12 / 0 / 2 KDA · 139 CS

%58,3 KP · 1.129,2 hasar/dk

15:32
Galibiyet

266 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

5 / 2 / 2 KDA · 220 CS

%41,2 KP · 659,6 hasar/dk

23:28
Galibiyet

266 gün önce

Teemo champion portrait

Teemo · Üst

6 / 4 / 5 KDA · 284 CS

%57,9 KP · 1.384,6 hasar/dk

27:15
Mağlubiyet

267 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

7 / 6 / 7 KDA · 360 CS

%41,2 KP · 693,2 hasar/dk

36:06
Galibiyet

267 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

10 / 7 / 2 KDA · 309 CS

%37,5 KP · 995,8 hasar/dk

31:50
Mağlubiyet

267 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Üst

2 / 12 / 3 KDA · 224 CS

%25,0 KP · 824,2 hasar/dk

24:49
Mağlubiyet

267 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

4 / 5 / 3 KDA · 191 CS

%29,2 KP · 814,1 hasar/dk

23:04
Profile dön