Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 251
千葉科学大学電競 profil simgesi

JP · Solo/Duo

千葉科学大学電競#JP1

Son formLLWLWLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

1965 LP

%60,5

Kazanma oranı

158W · 103L261 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Kayn · Orman1266,7%7,9962,8
Sylas · Orman366,7%6,8980,4
Dr. Mundo · Üst250%7,2502,3
Camille · Destek1100%0,9886,2
Darius · Üst10%6,6626,8
Mordekaiser · Üst1100%6,61.508,8

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 04:24:58 UTCCHALLENGER I1965158 / 103
20.10.2026 03:41:09 UTCCHALLENGER I1965158 / 103
20.10.2026 02:42:58 UTCCHALLENGER I1965158 / 103
20.10.2026 01:45:33 UTCCHALLENGER I1965158 / 103
20.10.2026 00:49:59 UTCCHALLENGER I1965158 / 103
19.10.2026 23:54:23 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 22:15:44 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 21:20:56 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 19:29:03 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 18:30:50 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 17:42:33 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 16:07:16 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 15:10:31 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
19.10.2026 03:55:08 UTCCHALLENGER I1986158 / 102
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 201–220Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

92 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

11 / 10 / 7 KDA · 271 CS

%72,0 KP · 1.173,8 hasar/dk

35:03
Mağlubiyet

92 gün önce

Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo · Üst

0 / 0 / 0 KDA · 35 CS

%0,0 KP · 295,6 hasar/dk

4:21
Galibiyet

92 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

8 / 4 / 23 KDA · 25 CS

%70,5 KP · 886,2 hasar/dk

26:40
Mağlubiyet

92 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

8 / 9 / 13 KDA · 191 CS

%56,8 KP · 1.096,5 hasar/dk

30:31
Galibiyet

92 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

4 / 1 / 13 KDA · 203 CS

%56,7 KP · 888,3 hasar/dk

23:11
Mağlubiyet

92 gün önce

Darius champion portrait

Darius · Üst

2 / 10 / 2 KDA · 136 CS

%21,1 KP · 626,8 hasar/dk

20:39
Galibiyet

92 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

7 / 7 / 10 KDA · 202 CS

%45,9 KP · 667,4 hasar/dk

28:50
Galibiyet

92 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

10 / 5 / 7 KDA · 199 CS

%53,1 KP · 747,9 hasar/dk

28:41
Galibiyet

93 gün önce

Mordekaiser champion portrait

Mordekaiser · Üst

14 / 10 / 9 KDA · 247 CS

%69,7 KP · 1.508,8 hasar/dk

37:29
Galibiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

17 / 4 / 9 KDA · 237 CS

%63,4 KP · 1.175,1 hasar/dk

30:44
Galibiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

13 / 1 / 3 KDA · 175 CS

%51,6 KP · 948,3 hasar/dk

19:38
Galibiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

14 / 5 / 15 KDA · 309 CS

%58,0 KP · 1.416,2 hasar/dk

35:04
Mağlubiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

7 / 5 / 8 KDA · 248 CS

%71,4 KP · 704,5 hasar/dk

35:33
Mağlubiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

9 / 10 / 3 KDA · 201 CS

%57,1 KP · 962,7 hasar/dk

31:11
Galibiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

6 / 2 / 9 KDA · 188 CS

%41,7 KP · 876,1 hasar/dk

25:25
Galibiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

14 / 5 / 8 KDA · 197 CS

%64,7 KP · 907,9 hasar/dk

24:59
Galibiyet

93 gün önce

Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo · Üst

1 / 10 / 6 KDA · 211 CS

%14,6 KP · 708,9 hasar/dk

32:50
Galibiyet

93 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

11 / 3 / 9 KDA · 269 CS

%54,1 KP · 785,1 hasar/dk

29:40
Galibiyet

94 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

13 / 2 / 12 KDA · 167 CS

%61,0 KP · 1.177,4 hasar/dk

23:33
Mağlubiyet

94 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

8 / 8 / 6 KDA · 206 CS

%42,4 KP · 968,3 hasar/dk

26:48
Profile dön
千葉科学大学電競#JP1 — Maç Geçmişi | MacroDiff