Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 169
抖音王纪超 profil simgesi

KR · Solo/Duo

抖音王纪超#26号首秀

Son formLLLLWLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2449 LP

%52,6

Kazanma oranı

745W · 671L1.416 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Xerath · Orta1060%7,61.154,1
Malzahar · Orta30%8,1597,7
Lissandra · Orta250%8,6770
Lissandra · Üst250%6,1759,2
Jayce · Orta10%8,21.015,9
Jarvan IV · Orman1100%7,3936,2
Xerath · ADC1100%8,41.286,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 00:03:58 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 22:52:46 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 21:56:42 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 20:54:06 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 19:59:59 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 18:58:45 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 17:58:49 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 16:59:42 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 15:52:53 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 14:40:49 UTCCHALLENGER I2491745 / 669
20.10.2026 13:40:03 UTCCHALLENGER I2534745 / 667
20.10.2026 12:47:30 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 11:48:04 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 10:49:33 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 09:55:16 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 08:46:02 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 07:23:48 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 06:50:59 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 05:48:11 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
20.10.2026 04:56:07 UTCCHALLENGER I2515744 / 667
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 481–500Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

102 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

3 / 6 / 6 KDA · 213 CS

%60,0 KP · 875,9 hasar/dk

26:32
Mağlubiyet

102 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

12 / 6 / 12 KDA · 216 CS

%64,9 KP · 1.063,5 hasar/dk

31:48
Mağlubiyet

102 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

19 / 2 / 20 KDA · 257 CS

%78,0 KP · 2.370,8 hasar/dk

34:26
Mağlubiyet

106 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

2 / 7 / 6 KDA · 197 CS

%34,8 KP · 1.015,9 hasar/dk

24:01
Galibiyet

106 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

7 / 7 / 13 KDA · 233 CS

%37,7 KP · 1.232,4 hasar/dk

33:08
Mağlubiyet

106 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Üst

5 / 7 / 13 KDA · 202 CS

%48,6 KP · 805,7 hasar/dk

30:36
Galibiyet

106 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Üst

4 / 7 / 12 KDA · 163 CS

%32,7 KP · 712,7 hasar/dk

28:55
Galibiyet

106 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

4 / 0 / 12 KDA · 193 CS

%64,0 KP · 664 hasar/dk

20:57
Galibiyet

106 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

11 / 5 / 15 KDA · 187 CS

%59,1 KP · 1.162,1 hasar/dk

28:06
Galibiyet

106 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

7 / 1 / 8 KDA · 153 CS

%45,5 KP · 865,9 hasar/dk

20:14
Galibiyet

106 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

22 / 2 / 10 KDA · 255 CS

%72,7 KP · 1.635,4 hasar/dk

33:41
Mağlubiyet

116 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

2 / 2 / 5 KDA · 172 CS

%77,8 KP · 669,3 hasar/dk

20:09
Mağlubiyet

116 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Orta

1 / 3 / 0 KDA · 128 CS

%12,5 KP · 449,2 hasar/dk

15:57
Mağlubiyet

119 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Orta

2 / 6 / 2 KDA · 163 CS

%36,4 KP · 857,3 hasar/dk

20:19
Galibiyet

119 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

16 / 2 / 11 KDA · 175 CS

%73,0 KP · 936,2 hasar/dk

23:49
Mağlubiyet

119 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Orta

3 / 8 / 4 KDA · 200 CS

%29,2 KP · 486,7 hasar/dk

24:20
Mağlubiyet

120 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

3 / 3 / 3 KDA · 132 CS

%42,9 KP · 610,1 hasar/dk

20:45
Galibiyet

121 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · ADC

7 / 3 / 16 KDA · 248 CS

%54,8 KP · 1.286,5 hasar/dk

29:23
Galibiyet

121 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

7 / 2 / 10 KDA · 273 CS

%60,7 KP · 911,9 hasar/dk

31:02
Galibiyet

121 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

3 / 3 / 13 KDA · 231 CS

%51,6 KP · 1.020 hasar/dk

27:01
Profile dön