Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 169
抖音王纪超 profil simgesi

KR · Solo/Duo

抖音王纪超#26号首秀

Son formWLWLWWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2541 LP

%52,7

Kazanma oranı

750W · 672L1.422 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Lissandra · Orta757,1%7,1842,7
Xerath · Orta560%7,91.355,2
Lissandra · Destek333,3%1,6603,8
Lissandra · Üst250%6,6614,8
Malzahar · Orta250%8,4813,4
Jarvan IV · Orman1100%5,1924,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 16:14:55 UTCCHALLENGER I2541750 / 672
21.10.2026 15:30:54 UTCCHALLENGER I2563750 / 671
21.10.2026 14:40:28 UTCCHALLENGER I2506748 / 671
21.10.2026 13:43:15 UTCCHALLENGER I2487747 / 671
21.10.2026 12:40:21 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 11:57:35 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 10:59:53 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 09:48:40 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 08:34:24 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 07:46:14 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 06:54:38 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 05:59:48 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 04:59:36 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 03:59:36 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 02:50:52 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 01:32:49 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 00:05:37 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 22:52:46 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 21:56:42 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
20.10.2026 20:54:06 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 801–820Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

192 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

4 / 3 / 9 KDA · 168 CS

%50,0 KP · 710 hasar/dk

20:54
Mağlubiyet

192 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

7 / 6 / 5 KDA · 143 CS

%85,7 KP · 824,5 hasar/dk

21:53
Galibiyet

192 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

4 / 6 / 16 KDA · 187 CS

%57,1 KP · 963,1 hasar/dk

24:36
Mağlubiyet

193 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Destek

0 / 8 / 6 KDA · 36 CS

%37,5 KP · 404,6 hasar/dk

21:12
Galibiyet

193 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Üst

2 / 6 / 17 KDA · 217 CS

%44,2 KP · 743,6 hasar/dk

32:45
Galibiyet

193 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

10 / 5 / 27 KDA · 165 CS

%90,2 KP · 924,1 hasar/dk

32:16
Mağlubiyet

193 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

1 / 4 / 3 KDA · 129 CS

%44,4 KP · 680,8 hasar/dk

17:49
Galibiyet

193 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Orta

9 / 7 / 11 KDA · 251 CS

%51,3 KP · 1.178,5 hasar/dk

30:48
Galibiyet

193 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

10 / 4 / 14 KDA · 243 CS

%68,6 KP · 1.094,6 hasar/dk

30:04
Mağlubiyet

193 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Destek

5 / 8 / 17 KDA · 47 CS

%71,0 KP · 812,9 hasar/dk

27:59
Galibiyet

193 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

17 / 6 / 16 KDA · 242 CS

%84,6 KP · 1.908,5 hasar/dk

36:14
Mağlubiyet

193 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Üst

0 / 7 / 5 KDA · 125 CS

%41,7 KP · 486 hasar/dk

19:17
Mağlubiyet

194 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

4 / 5 / 4 KDA · 222 CS

%50,0 KP · 1.057,7 hasar/dk

27:07
Galibiyet

194 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Destek

2 / 8 / 19 KDA · 36 CS

%46,7 KP · 593,8 hasar/dk

26:36
Mağlubiyet

194 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

6 / 8 / 13 KDA · 188 CS

%59,4 KP · 858,8 hasar/dk

30:04
Mağlubiyet

194 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Orta

1 / 3 / 0 KDA · 148 CS

%25,0 KP · 448,3 hasar/dk

17:03
Galibiyet

194 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

6 / 3 / 14 KDA · 252 CS

%64,5 KP · 1.278 hasar/dk

31:43
Galibiyet

194 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

16 / 2 / 14 KDA · 215 CS

%78,9 KP · 1.547,8 hasar/dk

25:33
Galibiyet

195 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

6 / 6 / 8 KDA · 169 CS

%43,8 KP · 767,4 hasar/dk

27:52
Mağlubiyet

195 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

7 / 6 / 3 KDA · 217 CS

%58,8 KP · 984,1 hasar/dk

25:31
Profile dön