Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 169
抖音王纪超 profil simgesi

KR · Solo/Duo

抖音王纪超#26号首秀

Son formLWWLLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2541 LP

%52,7

Kazanma oranı

750W · 672L1.422 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Lissandra · Orta540%7,6928,7
Xerath · Orta366,7%7,71.222,8
Xerath · ADC333,3%8,11.161,3
Ryze · Orta30%8,41.041
Xerath · Destek250%1,7665,7
Lissandra · Üst250%8984,4
Malzahar · Orta10%9,5585,8
Jayce · Orta1100%8,41.148

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 19:37:26 UTCCHALLENGER I2541750 / 672
21.10.2026 18:42:39 UTCCHALLENGER I2541750 / 672
21.10.2026 17:59:20 UTCCHALLENGER I2541750 / 672
21.10.2026 16:58:41 UTCCHALLENGER I2541750 / 672
21.10.2026 15:30:54 UTCCHALLENGER I2563750 / 671
21.10.2026 14:40:28 UTCCHALLENGER I2506748 / 671
21.10.2026 13:43:15 UTCCHALLENGER I2487747 / 671
21.10.2026 12:40:21 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 11:57:35 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 10:59:53 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 09:48:40 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 08:34:24 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 07:46:14 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 06:54:38 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 05:59:48 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 04:59:36 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 03:59:36 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 02:50:52 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 01:32:49 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
21.10.2026 00:05:37 UTCCHALLENGER I2449745 / 671
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 881–900Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

199 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Destek

1 / 8 / 4 KDA · 32 CS

%31,3 KP · 722,8 hasar/dk

25:45
Galibiyet

199 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

9 / 1 / 14 KDA · 202 CS

%62,2 KP · 1.068,6 hasar/dk

24:34
Galibiyet

199 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

4 / 1 / 12 KDA · 175 CS

%53,3 KP · 999,3 hasar/dk

20:58
Mağlubiyet

199 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Üst

7 / 6 / 14 KDA · 210 CS

%58,3 KP · 1.110,2 hasar/dk

28:54
Mağlubiyet

199 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · ADC

1 / 3 / 2 KDA · 138 CS

%33,3 KP · 446,4 hasar/dk

17:40
Galibiyet

199 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Üst

7 / 0 / 7 KDA · 132 CS

%46,7 KP · 858,5 hasar/dk

15:12
Galibiyet

199 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · ADC

12 / 3 / 11 KDA · 222 CS

%63,9 KP · 1.094,5 hasar/dk

25:55
Mağlubiyet

199 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

8 / 5 / 8 KDA · 252 CS

%59,3 KP · 1.208,2 hasar/dk

29:48
Galibiyet

199 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

11 / 6 / 18 KDA · 201 CS

%60,4 KP · 1.027,1 hasar/dk

27:14
Mağlubiyet

200 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

1 / 6 / 2 KDA · 111 CS

%42,9 KP · 536 hasar/dk

15:26
Galibiyet

200 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Destek

6 / 4 / 8 KDA · 40 CS

%46,7 KP · 608,5 hasar/dk

18:18
Mağlubiyet

200 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

6 / 7 / 9 KDA · 258 CS

%88,2 KP · 999,8 hasar/dk

32:41
Galibiyet

200 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

11 / 4 / 21 KDA · 260 CS

%65,3 KP · 1.195,6 hasar/dk

30:12
Mağlubiyet

200 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

3 / 7 / 11 KDA · 224 CS

%50,0 KP · 696,2 hasar/dk

28:37
Mağlubiyet

200 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · Orta

1 / 5 / 3 KDA · 256 CS

%40,0 KP · 585,8 hasar/dk

26:52
Mağlubiyet

200 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

22 / 4 / 13 KDA · 272 CS

%76,1 KP · 1.641,9 hasar/dk

36:56
Mağlubiyet

200 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

4 / 6 / 8 KDA · 242 CS

%57,1 KP · 1.218,7 hasar/dk

27:24
Mağlubiyet

200 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

4 / 7 / 13 KDA · 161 CS

%54,8 KP · 843,4 hasar/dk

26:31
Galibiyet

200 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

15 / 4 / 11 KDA · 229 CS

%53,1 KP · 1.148 hasar/dk

27:09
Mağlubiyet

200 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · ADC

12 / 4 / 11 KDA · 279 CS

%56,1 KP · 1.942,9 hasar/dk

34:43
Profile dön