Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.449
밤이싫어 profil simgesi

KR · Solo/Duo

밤이싫어#kr9

Son formWLWWWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

1075 LP

%52,4

Kazanma oranı

642W · 583L1.225 Maçlar

Dereceli Esnek

Platinum IV

55 LP

%60,0

Kazanma oranı

3W · 2L5 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Caitlyn · ADC887,5%9,51.072,1
Yunara · ADC3100%9,1913,2
Tristana · ADC250%9,71.248,9
Ryze · Orta250%8,5542,4
Sivir · ADC1100%11783,9
Nautilus · Destek1100%0,8262,2
Sylas · Orta1100%6,7781,4
Alistar · Destek10%1,1189,6
Ashe · ADC1100%9,81.077,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 14:44:27 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 13:52:37 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 12:45:11 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 11:46:16 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 10:48:38 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 09:52:06 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 08:58:25 UTCMASTER I1085642 / 582
20.10.2026 07:59:33 UTCMASTER I1065641 / 581
20.10.2026 06:31:50 UTCMASTER I1045640 / 580
20.10.2026 05:41:36 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 04:53:12 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 03:56:46 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 02:57:41 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 01:32:16 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 00:37:18 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 23:55:44 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 22:11:59 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 21:14:03 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 20:22:47 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 19:25:27 UTCMASTER I985639 / 580
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 401–420Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

193 gün önce

Sivir champion portrait

Sivir · ADC

5 / 1 / 9 KDA · 265 CS

%53,8 KP · 783,9 hasar/dk

24:10
Mağlubiyet

193 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

7 / 5 / 5 KDA · 216 CS

%70,6 KP · 951,4 hasar/dk

22:50
Galibiyet

193 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

3 / 0 / 9 KDA · 194 CS

%50,0 KP · 413,6 hasar/dk

19:31
Galibiyet

193 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

9 / 4 / 6 KDA · 357 CS

%62,5 KP · 1.249,6 hasar/dk

34:41
Galibiyet

193 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

8 / 7 / 14 KDA · 285 CS

%62,9 KP · 1.008,4 hasar/dk

31:15
Galibiyet

193 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

2 / 9 / 20 KDA · 23 CS

%66,7 KP · 262,2 hasar/dk

29:29
Galibiyet

193 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

12 / 3 / 9 KDA · 291 CS

%52,5 KP · 1.548,3 hasar/dk

29:06
Galibiyet

193 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

14 / 4 / 12 KDA · 285 CS

%86,7 KP · 1.546,3 hasar/dk

28:49
Galibiyet

194 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

7 / 5 / 12 KDA · 179 CS

%47,5 KP · 781,4 hasar/dk

26:35
Galibiyet

194 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

6 / 1 / 14 KDA · 205 CS

%57,1 KP · 799,8 hasar/dk

23:04
Mağlubiyet

194 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

4 / 5 / 3 KDA · 182 CS

%58,3 KP · 912,8 hasar/dk

18:44
Mağlubiyet

194 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

3 / 8 / 7 KDA · 167 CS

%52,6 KP · 671,2 hasar/dk

23:39
Galibiyet

194 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

9 / 3 / 6 KDA · 211 CS

%62,5 KP · 985,4 hasar/dk

22:01
Galibiyet

194 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

9 / 6 / 17 KDA · 211 CS

%57,8 KP · 1.451,6 hasar/dk

25:26
Galibiyet

195 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

0 / 1 / 4 KDA · 220 CS

%16,7 KP · 439,1 hasar/dk

21:22
Galibiyet

195 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

9 / 4 / 10 KDA · 237 CS

%65,5 KP · 1.190,5 hasar/dk

25:47
Mağlubiyet

195 gün önce

Alistar champion portrait

Alistar · Destek

1 / 9 / 10 KDA · 31 CS

%61,1 KP · 189,6 hasar/dk

28:33
Galibiyet

195 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

4 / 4 / 7 KDA · 247 CS

%40,7 KP · 940,6 hasar/dk

25:57
Galibiyet

195 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

12 / 1 / 10 KDA · 223 CS

%62,9 KP · 1.077,2 hasar/dk

22:39
Galibiyet

195 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

7 / 4 / 9 KDA · 198 CS

%43,2 KP · 790,5 hasar/dk

23:07
Profile dön
밤이싫어#kr9 — Maç Geçmişi | MacroDiff