Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.449
밤이싫어 profil simgesi

KR · Solo/Duo

밤이싫어#kr9

Son formWWLWWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

1075 LP

%52,4

Kazanma oranı

642W · 583L1.225 Maçlar

Dereceli Esnek

Platinum IV

55 LP

%60,0

Kazanma oranı

3W · 2L5 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Jhin · ADC580%8,5805,9
Caitlyn · ADC425%9,5911,1
Ryze · Orta250%7,3846,2
Ashe · ADC2100%7,5597,8
Ezreal · ADC250%8,3833,7
Miss Fortune · ADC1100%8,91.267,2
Sivir · ADC1100%10,8948,3
Alistar · Destek1100%0,8259,2
Corki · ADC1100%8902,1
Kalista · ADC10%7,9474,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 16:54:23 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 15:50:10 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 14:46:49 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 13:52:37 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 12:45:11 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 11:46:16 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 10:48:38 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 09:52:06 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 08:58:25 UTCMASTER I1085642 / 582
20.10.2026 07:59:33 UTCMASTER I1065641 / 581
20.10.2026 06:31:50 UTCMASTER I1045640 / 580
20.10.2026 05:41:36 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 04:53:12 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 03:56:46 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 02:57:41 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 01:32:16 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 00:37:18 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 23:55:44 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 22:11:59 UTCMASTER I985639 / 580
19.10.2026 21:14:03 UTCMASTER I985639 / 580
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 441–460Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

198 gün önce

Miss Fortune champion portrait

Miss Fortune · ADC

17 / 5 / 8 KDA · 257 CS

%71,4 KP · 1.267,2 hasar/dk

29:01
Galibiyet

198 gün önce

Sivir champion portrait

Sivir · ADC

6 / 5 / 14 KDA · 333 CS

%64,5 KP · 948,3 hasar/dk

30:48
Mağlubiyet

198 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

7 / 6 / 4 KDA · 195 CS

%73,3 KP · 958,1 hasar/dk

21:32
Galibiyet

198 gün önce

Alistar champion portrait

Alistar · Destek

1 / 6 / 23 KDA · 21 CS

%57,1 KP · 259,2 hasar/dk

25:57
Galibiyet

198 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

10 / 2 / 12 KDA · 176 CS

%68,8 KP · 1.124,9 hasar/dk

20:07
Galibiyet

198 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

4 / 3 / 7 KDA · 146 CS

%39,3 KP · 572,3 hasar/dk

15:13
Galibiyet

198 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

4 / 7 / 8 KDA · 216 CS

%36,4 KP · 777,3 hasar/dk

28:18
Galibiyet

198 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

4 / 4 / 8 KDA · 164 CS

%35,3 KP · 625,8 hasar/dk

21:30
Galibiyet

199 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

2 / 9 / 13 KDA · 311 CS

%45,5 KP · 902,1 hasar/dk

39:02
Galibiyet

199 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

2 / 4 / 6 KDA · 104 CS

%27,6 KP · 523,9 hasar/dk

15:44
Mağlubiyet

199 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

3 / 3 / 0 KDA · 130 CS

%50,0 KP · 474,2 hasar/dk

16:29
Mağlubiyet

199 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

11 / 3 / 6 KDA · 282 CS

%60,7 KP · 1.339,9 hasar/dk

28:29
Mağlubiyet

199 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

3 / 4 / 0 KDA · 145 CS

%42,9 KP · 774,1 hasar/dk

15:26
Mağlubiyet

199 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

2 / 7 / 10 KDA · 223 CS

%42,9 KP · 709,7 hasar/dk

29:19
Galibiyet

199 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

5 / 0 / 5 KDA · 142 CS

%47,6 KP · 813,3 hasar/dk

15:33
Galibiyet

199 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

5 / 4 / 5 KDA · 139 CS

%41,7 KP · 834,6 hasar/dk

15:45
Galibiyet

199 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

7 / 2 / 2 KDA · 126 CS

%56,3 KP · 671,6 hasar/dk

15:15
Mağlubiyet

199 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

7 / 5 / 11 KDA · 195 CS

%50,0 KP · 1.066,5 hasar/dk

28:15
Mağlubiyet

199 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

6 / 9 / 5 KDA · 211 CS

%29,7 KP · 832,8 hasar/dk

27:27
Galibiyet

199 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

4 / 3 / 3 KDA · 144 CS

%33,3 KP · 604,4 hasar/dk

15:13
Profile dön