Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.449
밤이싫어 profil simgesi

KR · Solo/Duo

밤이싫어#kr9

Son formLLWWWWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

1075 LP

%52,4

Kazanma oranı

642W · 583L1.225 Maçlar

Dereceli Esnek

Platinum IV

55 LP

%60,0

Kazanma oranı

3W · 2L5 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Yunara · ADC757,1%9,61.074,3
Corki · ADC540%8,9993,2
Varus · ADC450%9,4833,9
Miss Fortune · ADC10%10775,9
Ashe · ADC1100%7,81.412,1
Xerath · Orta10%8,2750,3
Lucian · ADC10%6,2581,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 23:58:13 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 22:50:33 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 21:51:27 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 20:46:01 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 19:53:32 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 18:55:25 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 17:56:24 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 16:56:11 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 15:50:10 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 14:46:49 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 13:52:37 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 12:45:11 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 11:46:16 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 10:48:38 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 09:52:06 UTCMASTER I1075642 / 583
20.10.2026 08:58:25 UTCMASTER I1085642 / 582
20.10.2026 07:59:33 UTCMASTER I1065641 / 581
20.10.2026 06:31:50 UTCMASTER I1045640 / 580
20.10.2026 05:41:36 UTCMASTER I985639 / 580
20.10.2026 04:53:12 UTCMASTER I985639 / 580
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 541–560Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

206 gün önce

Miss Fortune champion portrait

Miss Fortune · ADC

3 / 3 / 5 KDA · 185 CS

%53,3 KP · 775,9 hasar/dk

18:34
Mağlubiyet

206 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

7 / 6 / 12 KDA · 283 CS

%59,4 KP · 1.583,2 hasar/dk

30:35
Galibiyet

206 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

8 / 2 / 8 KDA · 327 CS

%55,2 KP · 978,1 hasar/dk

31:21
Galibiyet

207 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

15 / 11 / 10 KDA · 260 CS

%65,8 KP · 1.412,1 hasar/dk

33:27
Galibiyet

207 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

5 / 2 / 5 KDA · 179 CS

%58,8 KP · 747,5 hasar/dk

19:01
Galibiyet

207 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

12 / 4 / 6 KDA · 292 CS

%58,1 KP · 1.191,2 hasar/dk

29:46
Mağlubiyet

207 gün önce

Varus champion portrait

Varus · ADC

11 / 3 / 6 KDA · 370 CS

%56,7 KP · 1.330,9 hasar/dk

35:20
Mağlubiyet

207 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

6 / 4 / 1 KDA · 203 CS

%50,0 KP · 865,9 hasar/dk

20:57
Mağlubiyet

207 gün önce

Varus champion portrait

Varus · ADC

4 / 7 / 3 KDA · 217 CS

%46,7 KP · 671,4 hasar/dk

25:46
Mağlubiyet

208 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

7 / 11 / 10 KDA · 239 CS

%53,1 KP · 1.006,9 hasar/dk

29:27
Mağlubiyet

208 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

5 / 6 / 5 KDA · 236 CS

%66,7 KP · 960,3 hasar/dk

26:26
Galibiyet

208 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

6 / 5 / 13 KDA · 208 CS

%61,3 KP · 1.197,9 hasar/dk

26:03
Mağlubiyet

208 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

0 / 2 / 3 KDA · 124 CS

%75,0 KP · 750,3 hasar/dk

15:11
Galibiyet

208 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

9 / 9 / 18 KDA · 291 CS

%58,7 KP · 786 hasar/dk

34:15
Mağlubiyet

209 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

12 / 11 / 9 KDA · 383 CS

%50,0 KP · 1.246,3 hasar/dk

40:28
Mağlubiyet

209 gün önce

Yunara champion portrait

Yunara · ADC

4 / 5 / 5 KDA · 307 CS

%39,1 KP · 988,1 hasar/dk

29:33
Mağlubiyet

209 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

4 / 12 / 2 KDA · 163 CS

%26,1 KP · 581,6 hasar/dk

26:18
Galibiyet

209 gün önce

Varus champion portrait

Varus · ADC

4 / 4 / 8 KDA · 152 CS

%48,0 KP · 666,4 hasar/dk

18:58
Galibiyet

209 gün önce

Varus champion portrait

Varus · ADC

2 / 0 / 1 KDA · 199 CS

%25,0 KP · 666,7 hasar/dk

18:37
Galibiyet

209 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

7 / 4 / 6 KDA · 233 CS

%48,1 KP · 935,1 hasar/dk

23:20
Profile dön