Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 967
해 태 profil simgesi

KR · Solo/Duo

해 태#T 1

Son formWLWWLLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2302 LP

%51,5

Kazanma oranı

610W · 575L1.185 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Jayce · Üst955,6%8,8872,5
Yorick · Üst560%8,9772
Ziggs · ADC10%9,31.069,7
Gnar · Üst1100%10,4861,9
Twisted Fate · Üst1100%9,1716
Viktor · Orta1100%9,3978,8
Nautilus · Destek1100%0,8242,8
Vayne · Üst1100%7,31.259,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 21:52:28 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 20:48:44 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 19:55:34 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 18:57:16 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 17:57:06 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 16:57:07 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 15:52:48 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 14:40:46 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 13:43:29 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 12:47:30 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 11:48:02 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 10:49:38 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 09:55:16 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 08:58:39 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 07:23:36 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 06:33:41 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 05:54:36 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 04:56:04 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 03:59:50 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
20.10.2026 02:29:22 UTCCHALLENGER I2302610 / 575
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 381–400Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

104 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

4 / 5 / 13 KDA · 259 CS

%40,5 KP · 918,7 hasar/dk

29:46
Mağlubiyet

104 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

6 / 9 / 9 KDA · 265 CS

%60,0 KP · 858,6 hasar/dk

30:39
Galibiyet

104 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

11 / 7 / 11 KDA · 249 CS

%45,8 KP · 1.153,3 hasar/dk

34:23
Galibiyet

104 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

9 / 2 / 10 KDA · 308 CS

%55,9 KP · 1.070,4 hasar/dk

33:48
Mağlubiyet

105 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

12 / 7 / 6 KDA · 261 CS

%45,0 KP · 850,7 hasar/dk

32:01
Mağlubiyet

105 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

0 / 6 / 3 KDA · 235 CS

%15,8 KP · 337,8 hasar/dk

26:56
Mağlubiyet

105 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

7 / 9 / 5 KDA · 208 CS

%63,2 KP · 888,7 hasar/dk

23:43
Galibiyet

105 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

5 / 3 / 7 KDA · 238 CS

%30,0 KP · 855,8 hasar/dk

29:51
Mağlubiyet

105 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

10 / 1 / 4 KDA · 299 CS

%42,4 KP · 1.072,9 hasar/dk

30:29
Mağlubiyet

105 gün önce

Ziggs champion portrait

Ziggs · ADC

5 / 6 / 10 KDA · 292 CS

%46,9 KP · 1.069,7 hasar/dk

31:24
Galibiyet

105 gün önce

Gnar champion portrait

Gnar · Üst

5 / 1 / 1 KDA · 196 CS

%22,2 KP · 861,9 hasar/dk

18:53
Galibiyet

105 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

10 / 2 / 2 KDA · 217 CS

%34,3 KP · 1.073,5 hasar/dk

22:37
Galibiyet

105 gün önce

Twisted Fate champion portrait

Twisted Fate · Üst

6 / 3 / 7 KDA · 209 CS

%48,1 KP · 716 hasar/dk

23:03
Galibiyet

105 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

7 / 4 / 10 KDA · 258 CS

%39,5 KP · 978,8 hasar/dk

27:52
Galibiyet

105 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

0 / 3 / 16 KDA · 25 CS

%59,3 KP · 242,8 hasar/dk

31:21
Galibiyet

105 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

9 / 0 / 3 KDA · 158 CS

%52,2 KP · 961,9 hasar/dk

15:24
Galibiyet

106 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

0 / 5 / 1 KDA · 224 CS

%3,8 KP · 495 hasar/dk

25:48
Mağlubiyet

106 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

8 / 2 / 4 KDA · 223 CS

%46,2 KP · 652 hasar/dk

24:40
Galibiyet

106 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

2 / 1 / 0 KDA · 147 CS

%13,3 KP · 523,1 hasar/dk

16:43
Galibiyet

106 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

12 / 8 / 5 KDA · 236 CS

%37,8 KP · 1.259,6 hasar/dk

32:12
Profile dön