Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 487
JD   julek profil simgesi

EUN · Solo/Duo

JD julek#ego

Son formLWWWLWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3077 LP

%54,0

Kazanma oranı

570W · 486L1.056 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

75 LP

%57,6

Kazanma oranı

19W · 14L33 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Syndra · ADC887,5%7,4919,8
Akshan · Orta2100%6,4869,5
Akshan · ADC10%7,91.022,4
Singed · Üst1100%7,9728,2
Ambessa · Orman10%7,2844,8
Hwei · ADC10%8,6741,1
Malzahar · ADC1100%81.017,8
Ambessa · Orta10%6,9856,2
Locke · Orta10%7,2541,8
Hwei · Orta1100%101.303,4
Karthus · Orman10%8,6810,4
Mel · ADC10%6,9634,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 04:24:49 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
20.10.2026 03:41:06 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
20.10.2026 02:47:45 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
20.10.2026 01:54:28 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
20.10.2026 00:57:29 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 23:53:44 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 22:15:50 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 21:30:18 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 20:57:22 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 19:28:36 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 18:30:47 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 17:42:31 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 16:53:48 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 15:18:15 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 13:15:11 UTCCHALLENGER I3077570 / 486
19.10.2026 12:46:49 UTCCHALLENGER I3052569 / 486
19.10.2026 09:15:42 UTCCHALLENGER I3002567 / 486
19.10.2026 07:09:44 UTCCHALLENGER I3002567 / 486
19.10.2026 06:40:21 UTCCHALLENGER I3002567 / 486
19.10.2026 05:53:39 UTCCHALLENGER I3002567 / 486
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 201–220Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

79 gün önce

Akshan champion portrait

Akshan · ADC

5 / 8 / 9 KDA · 244 CS

%56,0 KP · 1.022,4 hasar/dk

30:42
Galibiyet

79 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

2 / 6 / 10 KDA · 284 CS

%31,6 KP · 895,1 hasar/dk

30:06
Galibiyet

79 gün önce

Singed champion portrait

Singed · Üst

3 / 8 / 16 KDA · 242 CS

%45,2 KP · 728,2 hasar/dk

30:44
Galibiyet

79 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

8 / 7 / 15 KDA · 197 CS

%53,5 KP · 1.111,7 hasar/dk

28:34
Mağlubiyet

79 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

7 / 5 / 6 KDA · 208 CS

%72,2 KP · 1.151,4 hasar/dk

25:46
Galibiyet

79 gün önce

Akshan champion portrait

Akshan · Orta

14 / 9 / 8 KDA · 209 CS

%55,0 KP · 987,5 hasar/dk

31:36
Mağlubiyet

79 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orman

9 / 4 / 3 KDA · 192 CS

%63,2 KP · 844,8 hasar/dk

26:44
Galibiyet

79 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

5 / 5 / 13 KDA · 247 CS

%41,9 KP · 1.117,7 hasar/dk

27:59
Galibiyet

79 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

3 / 3 / 3 KDA · 95 CS

%42,9 KP · 438,8 hasar/dk

12:34
Galibiyet

79 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

0 / 0 / 0 KDA · 9 CS

%0,0 KP · 128,6 hasar/dk

1:58
Mağlubiyet

79 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

5 / 4 / 4 KDA · 267 CS

%47,4 KP · 741,1 hasar/dk

31:11
Galibiyet

80 gün önce

Malzahar champion portrait

Malzahar · ADC

5 / 7 / 18 KDA · 287 CS

%65,7 KP · 1.017,8 hasar/dk

35:44
Galibiyet

80 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

10 / 11 / 17 KDA · 228 CS

%44,3 KP · 1.165,8 hasar/dk

33:23
Galibiyet

80 gün önce

Akshan champion portrait

Akshan · Orta

6 / 12 / 15 KDA · 231 CS

%52,5 KP · 751,4 hasar/dk

37:10
Galibiyet

80 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

13 / 6 / 14 KDA · 224 CS

%56,3 KP · 1.349,1 hasar/dk

31:06
Mağlubiyet

80 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orta

5 / 11 / 3 KDA · 197 CS

%36,4 KP · 856,2 hasar/dk

28:34
Mağlubiyet

80 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

3 / 5 / 3 KDA · 137 CS

%60,0 KP · 541,8 hasar/dk

18:57
Galibiyet

80 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

4 / 1 / 5 KDA · 200 CS

%32,1 KP · 1.303,4 hasar/dk

19:56
Mağlubiyet

83 gün önce

Karthus champion portrait

Karthus · Orman

3 / 7 / 4 KDA · 199 CS

%46,7 KP · 810,4 hasar/dk

23:15
Mağlubiyet

83 gün önce

Mel champion portrait

Mel · ADC

7 / 8 / 1 KDA · 225 CS

%32,0 KP · 634,4 hasar/dk

32:24
Profile dön