Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 487
JD   julek profil simgesi

EUN · Solo/Duo

JD julek#ego

Son formLLWWWWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3092 LP

%54,0

Kazanma oranı

572W · 488L1.060 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

75 LP

%57,6

Kazanma oranı

19W · 14L33 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 16 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Akshan · Orta3100%6,81.120,8
Ambessa · Orman250%8,11.060,5
Jhin · ADC250%7,91.238,8
Hwei · Orta250%7,4959,9
Ambessa · Orta250%8,9803,3
Teemo · Üst1100%9918,2
Lissandra · Orta10%7,9734
Ashe · ADC1100%8,71.708,2
Senna · Destek1100%2,32.090,2
Syndra · Orta1100%8,92.148,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 13:04:05 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 12:52:53 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 11:51:08 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 10:58:25 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 09:50:29 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 08:37:56 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 07:55:22 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 06:55:51 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 05:13:29 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 04:09:39 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 03:20:57 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 02:22:41 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 01:31:49 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
21.10.2026 00:05:57 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
20.10.2026 23:58:21 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
20.10.2026 22:59:13 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
20.10.2026 21:12:12 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
20.10.2026 20:15:27 UTCCHALLENGER I3092572 / 488
20.10.2026 19:20:22 UTCCHALLENGER I3067571 / 488
20.10.2026 18:48:41 UTCCHALLENGER I3042570 / 488
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 721–740Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön
JD julek#ego — Maç Geçmişi | MacroDiff